2410
2553

سلام خانمها یه تردیدی تموم وجودمو گرفته 😕دختر من ۱۱/۵سالشه و حدودا یک ساله چادری شده اولاش دست و پا شکسته سر میکرد و حدودا ۳ ماهی میشه که دائم سر میکنه گاهی دلش میخواد سر نکنه ولی نمیتونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من تا ۱۵سالگی سرمیکردم

۱۵تا۱۸مانتویی شدم یکمم موهام بیرون بود

۱۸ب بعد اصلا موهام بیرون نیست و حجاب کاامل و مانتو میپوشم تا نوک پا

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
اولاش عشق میکردم با چادر سر کردنش ولی الان دلم میسوزه فکر میکنم زود بود اجبار بود نمیدونم خیلی ناراح ...

اگه خودش خواسته بزار سر کنه حتی اگه بعدا خودش خواست بزازه کنار بزار راحت باشه مطمئن باش اگه چادر رو دوست داشته باشه دوباره سر میکنه من خودم از اول راهنمایی سر کردم به انتخاب خودم تا الان.

تا خدا با من است زمانه با من است .

داره یاد میگیره گرایش هاشو کنترل کنه 

بنظرم کمکمش کن بتونه خلاف دوست داشتنش کاری انجام بده، تا سن 14 سالگی وقت داری درباره ی حجاب، چادر، آزادی باهاش حرف بزنی و کتاب بخونی و 14 سالگی به بعد ببین چی انتخاب میکنه 

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
2706