2733
2734
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین انقد خوشگل باشه دهنتون وا بمونه هنگ کنین😛🍓🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 4559 بازدید | 262 پست
ماشالا چ خوشگلی  کاش عکستو نمذاشتی یوقت خدایی نکرده چشمت میزنن

عکس من نیس عزیزم عکس دوستمه الانم کنارمه میرم واسش ی چی دود میکنم چش نخوره😅♥️

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌

یه بار تو خط بی آر تی ترمینال جنوب-خاوران که بودم ی مادر دخترو دیدم که معلوم بود از روستا اومدن...ساک وسایل زیادی هم داشتن...دختره مثل قرص ماه بود...هرچقدر از زیباییش بگم کم گفتم...چشمای طوسی...بینی کوچیک مژه های بلند لبهای کوچیک قلوه ای...اما فقط صورتش و دستاش خیلی آفتاب سوخته شده بود...روسری کرم سرش بود و زیر گلوش گره زده بود و ی چادر مشکی ساده کشدار سرش بود....بخدا انقدر خوشگل و ناز بود ک من تا حالا همچین چهره ای ب اون زیبایی ندیده بودم...حتی یه کرم هم به صورتش نزده بود...

تو دلم میگفتم خوراک بازیگریه

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عکس من نیس عزیزم عکس دوستمه الانم کنارمه میرم واسش ی چی دود میکنم چش نخوره😅♥️

اره حتنا دود کن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731

من شوهرم یه روز مجرد بودم داشتم میرفتم یهو نگاهمون بهم افتاد بادوستم بودم گفتیم دوتاییی وایی چقدر خوشگلو خفنه چشاشو چه استیلی خدایی خوشگله ودختر کش قیافش ولی پشیمونم چون یه ذره ازش دورشم جایی دختر میخواد مخش کنه وامار میده واعصابم بهم میریزه 

2740
نه دماغش عمل نیس 

مجرده؟

واقعا خوشگله

دهنم وا موند😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

الان خوشگل شدن مشکل نشده بادو سه تا عمل خوشگل مصنوعی و پلاستیکی در خدمته 😆😆😆😆 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706