2733
2739
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24172 بازدید | 3842 پست
حتما

عزیزم نتونتسم تگتون کنم دوست داشتین امشب شب گزارش دهی درمورد نماز مون هست 😘

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنبلی کردم بازم ۲روز خوندم فقط

همینکه دوروز خوندین بازم خوبه نباید ناامید شد ، چی شد که سست شدین؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
عزیزم نتونتسم تگتون کنم دوست داشتین امشب شب گزارش دهی درمورد نماز مون هست 😘

سلام عزیزم

خداروشکر ب جز چندتا نمازم ک قضا شد همه رو خوندم انشاالله خدا توفیق بده این هفته کامل کامل بشه.ممنونم ازت 

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2728
همینکه دوروز خوندین بازم خوبه نباید ناامید شد ، چی شد که سست شدین؟

دوسدارم بخونم خیلی ولی وقتی میخام پاشم تنبلی میکنم از اولم تنبلی میکردم

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

@farah67    

@الهه_    

@گوش__مروارید    

دوستای گل اگر دوست داشتین امشب شب گزارش دهیمون درمورد نماز هست 🌷

سلام عزیزم خداروشکر ب جز چندتا نمازم ک قضا شد همه رو خوندم انشاالله خدا توفیق بده این هفته کامل کام ...

خیلی خوبه عزیزم 

سللم دوست گلم 

انشالله این هفته کامل بشه 🌷🌷🌷

دوسدارم بخونم خیلی ولی وقتی میخام پاشم تنبلی میکنم از اولم تنبلی میکردم

ساعت اذان رو نمیتونین بنویسین ی برگه بذارین جلوی چشمتون ، یا اینک الارم گوشیتوتو تتظیم کنین که سعی کنین اول وقت بخونین که دیگه تنبلیتون نیاد؟ 

2740
لایک 

عزیزم تگ نمیشدید امروز اگر دوس دارین روز گزارش دهی در مورد نماز این هفته س 🌷

من فقط یک روز خوندم 😔

عزیزم همین یه روز هم پیشرفته 

همین که ناراحتین یعنی دلتون میخواسته بیشتر بخونین 

چه عاملی باعث شد روزای دیگه نخونید؟

من هم متاسفانه نماز صبحام قضا میشه و گاهی که حالم بد باشه نمیخونم چون میدونم اگه بخونم در واقع نماز ...

عزیزم ، تگ نمیشدید 

امروز روز گزارش دهی برا نمازمون هست اگر دوس دارین شرکت کنید 🌷🌷🌷

@payizz_400    

دوست گل امروز روز گزارش دهی هست درمورد نماز اگر دوست داشتین بنویسین 🌷

@emem123   دوست گل امروز روز گزارش دهیمون هست در مورد نماز 

عزیزم تگ نمیشدید امروز اگر دوس دارین روز گزارش دهی در مورد نماز این هفته س 🌷

ممنون عزیزم ...