2733
2739
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24174 بازدید | 3842 پست

من از سن تکلیف همه نماز هامو خوندم...

خانوادم خیلی خیلی به نماز خوندن اهمیت میدند

همیشه بعد از اذان میخونم

اگه سرم گرم کاری باشه و نخونده باشم بعد اذان...ی جوریم....باید حتما نمازم بخونم...بعد کارم انجام بدم

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
وا مگه حضرت علی خداست حاجتت رو ازش میگیری؟ حضرت علی واسطه ست  اونم یه ادمه مثل ما ، فرقی با م ...

احتمالا یه فرقی باما داره که من هر چی ازش خواستم داده !حالا یا واسطه شده یا به اختیار قدرت خودش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوس دارم بخونم...دوهفته پشت سرهم منظم و به موقع خوندم و سرنماز همیشه از خدا میخواستم مراقب شوهرم ...

از فردا اراده کنین و شروع کنین بنظم بحث حاجات زو با نناز قاطی نکنیم ، چون اینجوری ناامید میشیم نسبت ب نماز ، نماز رو بصورت شکرگزاری و یاد خدا به خاطر تمام نعمت هاش درنظر بگیرین 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

من نماز خون بودم ولی یه مدته که دیگه نمیخونم و هرچی سعی میکنم بشم مثل قبل و همه نمازام بخونم نمیشه . ...

از فردا شروع میکنین؟ 

به این فکر کنین که قراره از ۱۴۴۰ دقبقه در روز قراره ۲۰ دقیقه شو کمتر از دودرصدشو صرف خدا کنین 

زیاده دو درصد؟ 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738
باشه شروع میکنم و امیدوارم ایندفعه دیگه ادامه بدم و تنبلی نکنم 😶😶

به امید خدا به ما سر بزنین هر هفته پنج شنبه ها گزارش داریم 😍

من از سن تکلیف همه نماز هامو خوندم... خانوادم خیلی خیلی به نماز خوندن اهمیت میدند همیشه بعد از اذا ...

خیلی خیلی خوبه عالبه واقعا 😍😍😍

دوستان پنج شنبه س اگر دوس دارین راجع به عملکرد نمازیتون این هفته بنویسین 

@narges_mt    

@gandom88    

@خدایاتنهام    

اره خیلی دلم میخواد بارم سبک باشه دو بچه شیطون دارم خیلی اذیتم میکنن 

عزیزم هر کاری میکتم تگ نمیشید اگر دوس دارین گزارش این هفته رو بنویسین 🌷

منم میخونم ولی دست و پا شکسته لایکم کنید‌منم بیام

عزیزم 😊 تگ نمیشیدید 

مزاحمتون شدم که اگر دوس دارین گزارش هفتگی بنویسید 🌷

منم می‌خوام از امشب شروع کنم ینی نماز صبح  دیگ دلم نمی‌خواهد قضا بشه بارها توبه کردم اما شکوند ...

عزیزم نتوتستم تگتون کنم 

اگر دوس دارین امشب وقت گزارش هفتگیمون هست درمورد نماز 

2706