2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها

از دیوار شهرتون‌میتونی پیدا کنی

من یکی پیدا کردم آدرس ایتا داد رفتم مدلها وقیمت هاشو نگاه کردم طلای دست دوم‌هم‌گاهی میذاره با ۷ درصد حساب میکنه کلا قیمت هاش بهتراز پاساژه

دیگه رفتم‌مغازشون گوشواره خریدم الان بخوام چیزی بگیرم از اونجا میگیرم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
از دیوار شهرتون‌میتونی پیدا کنی من یکی پیدا کردم آدرس ایتا داد رفتم مدلها وقیمت هاشو نگاه کردم طلای ...

حتما نگاه میکنم...الان‌که هرجا رفتم طلا نمیروختن اعتصاب بود

2731
هرجا رفتم‌واسه طلا بسته بودن نمیفروختن

آره چون دولت میخواد طلاها ثبت بشه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ