2752
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24184 بازدید | 3842 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما وسواستون چه جوریه که نمیزاره نماز بخونید

وسواس پاکی و نجاست مثلا یه مدت از بس برای غسل وقت میذاشتم  دیگه میترسیدم برم حمام یا قبل وضو یه بار دست و پا و صورتمو میشستم بعد صبر میکردم خشک بشه بعد وضو بگیرم  یا هر روز مشغول شستن فرش و موکت بودم چون بچه کوچیک داشتم و احساس میکردم هر جا راه میره یا دست میزنه نجسه حتی اگه موقع نماز میومد توی سجاده ام تا نمیشستمش نماز نمیخوندم ولی الان ک پسرم  بزرگتر شده وسواس منم کمتر شده 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
#کنترل_ذهن برای تقرب 80 ✅ هر کسی که کنترل ذهن داشته باشه زندگی خوبی خواهد داشت. ولی هر کی قد ...

صحبت های حاج آقا پناهیان هست؟

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
احسنت که نمیزاری قضا شه روزی پاداش انرا جلوی چشمانت را خواهی دید در کیفیت نماز هم توکل به خداکن واز ...

ممنون.. یکی دو روز گذشته بخاطر مشغله زیادی که داشتم، بی توجه شده بودم به نمازم... این پیام شما تلنگر دوباره ای بود برام. خیلی متشکر🙂🌼

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
ممنون.. یکی دو روز گذشته بخاطر مشغله زیادی که داشتم، بی توجه شده بودم به نمازم... این پیام شما تلنگر ...

به مشغله شدید بگو نماز را نیاز دارم به نماز نگوییم برو مشغله دارم مشغله های دنیا تمامی نداره یکی میره یکی دیگه جاشو میگیره قلبی رو که خدا هدایت کنه ونور بش تابیده شده باشه کسی نمیتونه هدایت خدا رو ازش پس بگیره مگر خودش انتخاب دیگه ای داشته باشه ماشالا به احساس مسئولیتت در قبال خود نازنینت

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
به مشغله شدید بگو نماز را نیاز دارم به نماز نگوییم برو مشغله دارم مشغله های دنیا تمامی نداره یکی میر ...

🙏🏻🙂

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

منم دوس دارم بخونم...دوهفته پشت سرهم منظم و به موقع خوندم و سرنماز همیشه از خدا میخواستم مراقب شوهرم باشه و صحیح و سالم باشه...ولی فردا شبش تشنج کرد....یه جورایی انگار خداهم قهره باهام...حالم از خودم بهم میخوره ک نماز نمیخونم لطفا کمکم کنین

من دوسه سالی بود ترک کرده بودم فقط با روزه نماز میخونذم ولی الان دیگه ادامه میدم چون شب قدر یه حاجت ...

وا مگه حضرت علی خداست حاجتت رو ازش میگیری؟

حضرت علی واسطه ست 

اونم یه ادمه مثل ما ، فرقی با ما نداره که

یکی انگشتشو بزاره رو قلب بیبی🤓

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706