2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته نمیشم عزیزم. خواستم گمراه نشی

عزیزم ی سوال .من ۲۴اردیبهشت اولین روز پریودم بود ۵خرداد فقط یکبار نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری.از دیروزه همش سرگیجه دارم زیرشکمم ک زیر کمرم ب شدت تیر میکشه.ینی باردارم؟موقعیت ندارم ک برم بیبی چک بخرم.اگ راهنماییم کنی ممنون میشم

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
سلام عزیزم.ببخشید دو تا سوال شما الان باردارین و نی نی تون پسره؟ یعنی تلاش هایی که کردین نتیجه داد؟ ...

عزیزم باردارم و نی نی دخمله
یعنی نتیجه نگرفتم
رویال ژل رو به صورت کپسول از داروکده خریدم بدون نسخه می فروشن و مشکلی نداره
سعی کن 3 ماه قبل اقدام اینا رو استفاده کنی 

خدای خوبم سپاس
2728
عزیزم ی سوال .من ۲۴اردیبهشت اولین روز پریودم بود ۵خرداد فقط یکبار نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری.از دیرو ...

اگه ۵ خرداد نزدیکی داشته باشه تا الان نشون نمیده گلم. ۷ روز حدودا طول میکشه لانه گزینی کنه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
اگه ۵ خرداد نزدیکی داشته باشه تا الان نشون نمیده گلم. ۷ روز حدودا طول میکشه لانه گزینی کنه

وای ن نمیخام باشم تواین یکسالی ک پسرم ب دنیا اومده اولین بار بوده ک بدون جلوگیری خیلی استرس دارم یعنی اخر هفته بیبی بزنم مشخص میشه ک منفیه یا مثبت؟

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
شما دو سه ساعت بعد از امپول اولین نزدیکی، ۱۵ ساعت بعد از اولین اقدام ، اقدام دوم رو برو. چون واقعا ن ...

چرا ميسازم ولي تعداد زيااد وعدداس از ١١تا١٦به همين خاطر دكتر امپول وقرص داده

اگه بخوای ۳ تا اقدام داشته باشی ۲،۳ ساعت قبل از امپول اقدام اول و هر ۱۲ ساعت اقدام برو ۳ تا اقدام. ب ...

لوبيا جان يه جا بهم گفتيد دوسه ساعت بعد تزريق يه جا قبل تزريق،كدومو انجام بدم عزيزم

2740
2706