2737
2739
چشم عزیزم حتما.تا کی باید اقدام کنم عزیزم؟

کیت میزنی بهت میکم. تا وقتی کیتت کنرنگ بشه اقدام کن. کیتت مثل کیت دوم این عکس بشه. ولی بین دو اقدامت کمتر از ۱۲ ساعت نباشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیت میزنی بهت میکم. تا وقتی کیتت کنرنگ بشه اقدام کن. کیتت مثل کیت دوم این عکس بشه. ولی بین دو اقدامت ...

چشم عزیزم.لوبیا جان تا الان پس امکان بارداری نیس ایا؟باید حتما ازاد بشه تا احتمال بارداری باشه اره؟

2742
وای ن نمیخام باشم تواین یکسالی ک پسرم ب دنیا اومده اولین بار بوده ک بدون جلوگیری خیلی استرس دارم یعن ...

فکر کنم تا اخر هفته نشون بده

2738
لوبیا جان میگم که تا الان امکان بارداری نیس برام ایا؟ حتما باید تخمک آزاد بشه؟

با همون اقدام شب ۱۳ و اقدام امروز صبح شانست بالاست. برای محم کاری هر چه تعداد اقدام بیشتر و هر چه نزدیک تر به ازاد سازی تخمک، شانس بارداری بیشتر.

با همون اقدام شب ۱۳ و اقدام امروز صبح شانست بالاست. برای محم کاری هر چه تعداد اقدام بیشتر و هر چه نز ...

ممنونم عزیزم.انشالله که با خبر خوش بیام.انشالله همه به خواسته شون برسن.پس امشب اقدام میکنم.

ممنونم عزیزم.انشالله که با خبر خوش بیام.انشالله همه به خواسته شون برسن.پس امشب اقدام میکنم.

اناللا این ماه مامان میشی 

عصر دوباره کیت بزار

2706