2733
2739

دلم واسه بچه های بزرگتر میسوزه

خواهرزاده منم ۵ سالشه چند شب پیش زنگ زد بهم گفت خاله همه میگن آبجیت از تو خوشگل تره تو زشتی و تورو دوست نداریم 

خیلی دلم گرفت 😔😭

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

مگه چقدر سخته بگی قربون جفتتون برم یا مثلا خدایا شکرت دو تا بچه دارم یکی از یکی نارتر و فلانی ببین تو هم وقتی کوچیک بودی این مدلی بودی و .... بچه ها رو از هم متنفر نکنید حتی زیادی تعریف کردن از بزرگه هم نتیجه خوبی نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید طوری نوازش کنی و محبت کنی که بچه اول یاد بگیره و حس مهربونی بهش دست بده نه حسادت  اینطوری ...

دقیقا پدر و مادرها هستن که حس حسادت و نفرت از خواهر و برادرو توی دل هم میکارن با رفتارای تبیعضانشون

2731
دقیقا پدر و مادرها هستن که حس حسادت و نفرت از خواهر و برادرو توی دل هم میکارن با رفتارای تبیعضانشون

کاملا موافقم

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

صاحب خونمون بچش 3 سالشه بچه دومشم چند روز دیگه به دنیا میاد در همین موردی که شما گفتین ایشون از مشاور سوال پرسیده بود و مشاور گفته بود باید بیشتر قربون صدقه بچه اولتون برید و زمانی خوابش برد برید سراغ نوازادتون و به اون محبت کنید

مگه چقدر سخته بگی قربون جفتتون برم یا مثلا خدایا شکرت دو تا بچه دارم یکی از یکی نارتر و فلانی ببین ت ...

باور کن اکثر اوقات این مدلی میگم 

مثلا میگم نفسای من جمعشون میبندم برای قربون صدقه 

وقتی فرزند جدید به دنیا میاد. توجه به فرزند اول باید بیش از قبل باشه تا از اومدن فرزند جدید حس خوبی داشته باشه و حس کنه مهمتر شده

بهش مسئولیت بده در قبال دومی تا محبتشون بیشتر شه و همش بگو خوش به حال نی نی جدید که همچین داداش یا خواهر خوبی داره

واقعا مطالعه کن خیبی موضوع مهمیه

2740
درسته اما مشکل اینه جفتشون باهم بیدارن و میخوابن

پس اگه قرار باشه یکی رو انتخاب کنید برا قربون صدقه رفتن مطمئنا بزرگه ست

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
پس شوهرم راست میگه قربون صدقش نرم😢 فکر نمیکردم کارم در این حد اشتباه باشه😓

برو ولی به بچه بزرگتر هم یاد بده محبت رو 

نه اینکه اون نظاره گر باشه و شما در حال غش و ضعف براکوچیکه 😄

پسر من اون موقع ک دومی ب دنیا اومد دوسال و دوماهش بود

نه اصلااا.... وقتی پسرم میخوابید باهاش حرف میزدم ۹۵درصد ب بزرگه محبت میکردیم..چون کوچیکه ک هنوز نمیفهمید . اولش باید همین کاررو بکنی ...یه کم بعد حساسیتش کمتر میشه حتی خودشم عاشقش میشه

ولی اولش ب هیچ عنوان جلوش این کارو نکن. فقط شیر پوشک لالا🤗🤗

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
واسه بزرگه در حد عزیزیم و خوشکلم و جیگرم اما کوچیکه خیلی بیشتر

من تازه متوجه بارداری دوم شدم بچه دوم فعلا نمیخاستیم ولی شد

منو همسرم میگیم بچه اولمون هیچکس جاشو نمیگیره عشق اولمونه بخدا 

نکن دیگه اگه هم قربون صدقه رفتی واسه جفتشون برو بعدم بگو اول مثلن داداشی یا ابجی عشق مامانه بعد نی نی من الان باردارم وسیله میخریم خواهرم جلو دخترش ناز نمیده عادی رفتار میکنه بااینکه خواهرزادم عاشقشه ولی نمیخوایم ازالان حسادت کنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706