2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خودتون بچه دارین؟ به نظرم بد قضاوت کردی  چون من تمام تلاشمو میکنم که بین بچه هام حس خوب ب ...

خب بچه اینو نمیفهمه. من یادمه خواهر کوچکم که دنیا اومد اون موقع ۴ سالم بود خیلی حساس بودم که نکنه به اون توجه کنن و منو فراموش کنن. مادرم وقتی میدید مثلا خرابکاری کرده به من میگفت این بچه همه جارو کثیف میکنه. ببریم پس بدیم   اذیتمون میکنه. منم میدیدم اینجوری میگفتم نهههههه. نبریم قشنگه  . گناه داره.    جلوی من اینجوری میکرد  که من خواهرمو بیشتر دوستش داشتم. اگه قربون صدقه اش میرفت مطمینا من خیلی ضربه روحی میخوردم. 

یه خانم مستقل و قوی 
2731

یه روانشناسی که مباحث خوبی در مورد فرزندان داره، میگفت بچه اول در هر صورت رنج و حسادت رو در مورد بچه دوم تجربه میکنه.هرچی فاصله کمتر باشه این رنج کمتر و حسادت مدت زمانش کوتاهتره.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

وای خدا من باردارم فکر اینکه بچه دوم بیاد به اون بیشتر از پسرم توجه کنیم.داره منو دیوونه میکنه.آخه الان خیلی مشتاق که که نی نی داشته باشیم.ولی اگه بهش کم توجهی کنیم خیلی بد واقعا

الان هم دیر نشده هنوز فکر کنم

نه دیر نشده.ولی خیلی بچه ها رو دیدم که از روی حسادت بچه کوچیک تر رو اذیت وآزار میکنن.حواست به این جنبه ش هم باشه.روحیه بچه بزرگ از همه چی مهم تر حتی تو سن بالاتر اون زودتر به نوجوانی می رسه باید خیلی هوای بچه بزرگتر رو داشته باشی.چون روحیه ش شکننده تر

اخه وقتی میخنده برام چطوری جلو ذوق خودم‌و بگیرم😩 اونموقع که میخنده مثلا دخترمو صدا میکنم میگم بیا ...

نه این کارت درسته

باید همینطوری باشه. تو کار هم شریک خودت کن. بگو برو پوشک بیار... بهش بگو ببین داره بهت میخنده...بببن میگه من آبجیمو دوست دارم

یا بگو میخواد باهات بازی کنه

بگو نی نی تورومیخواد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2740