2752
2734
عنوان

زن داداشم وقتی بعد از شام میره خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 26 پست
دقیقن ما که خوبی میکردیم هم باز لهمون میکردن

والا ما خوبی کنیم فک میکنن وظیفس حتی میگن کم کردی

یا فک میکنن لابد خیلی چیز خاصین و بالاترن 

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا چی میاره

کیک هایی ک خودش درس میکنه 

مثلا من چون عاشق گیره ی موام ، مثلا بازار رفتنی میگه اینارو دیدم یاد تو افتادم دیدم خیلی بهت میان گرفتمشون برات

یا مثلا واسه مامان همیشه گل تو گلدون میخره و میاره 

میدونه ک مامان عاشق گلای طبیعیه

یا واسه بابا تسبیح و انگشتر 

یا مثلا لباسی ببینه واسه مامان میگه مطمعنم ک خیلی بهتون میاد دوس دارم تو تنتون ببینم

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
الهی خدا واستون نگهش داره حتما داداشت هم آدم خوبیه  هر خوبی خوبی هم میاره

داداشمم جوری نیست که بگیم عاشق زنشه و به ما اهمیتی نمیده یا کلا طرف ماعه و به زنش توجه نمیکنه

عاشق خانومشه و اولویتش ایشونه 

ولی از این طرف هم همیشه با من و خانواده یجوری رفتار کرده ک بودنشو حس کردیم

حامی بودنش

توجه و احترامشو 

حتی وقتایی ک یکم سرش شلوغ باشه و نتونه بیاد خونمون

زن داداشمه ک بهش یاداوری میکنه ک خیلی وقته ب مامان و بابا جون سرنزدیم 

همیشه جوری بوده ک حتی شده شبارو خودش گرسنه بخوابه ولی نزاره خانومش کمبودی رو حس کنه

همیشه هم به خانومش و هم به خانواده ی خانومش احترام و ارزش قائل بوده 

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
تازه ازدواج کرده؟

ن ۸ ساله

تاپیک قبلی اینا رفتارای خودت بود الان یهو شد رفتارای زن داداشت 😐

بزار نامزد کنم من بهد چه خبره🥲😂

در به در دنبال اینم ک چجوری باکلاس باشیم و ..

یهو رفتارای زن داداشم یادم اومد گفتم ببینم اینجوری بودن خوبه ک منم راهشو ادامه بدم یا چی

به این چیزایی که تو گفتی ندیدِ دوسش دارم😑😂

میدونی چرا تاپیک زدم؟

تاپیکای قبلیمو نگاه کنی همش دنبال این بودم ک چجوری عروسی باشیم برای خانواده ی شوهر 

چجوری رفتار کنیم یا 

باکلاس باشیم و اینا

بعد یهو رفتارای زن داداشم یادم اومد گفتم بزار تاپیک بزنم ببینم نظرشون درمورد رفتاراش چی ان

اگ خوب بود زن داداشمو الگوی خودم قرار بدم🥲💕

واقعا خوبه؟!

بزار نامزد کنم من بهد چه خبره🥲😂 در به در دنبال اینم ک چجوری باکلاس باشیم و .. یهو رفتارای زن داد ...

عی خدا از دست شماها تو نت سرچ کن اداب معاشرت و اداب مهمانی رفتن و ...

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه