2733
2739
واقعا مادرهايي مثل شما نبايد بچه دوم داشته باشند وقتي نميتونند توجه رو عادلانه تقسيم كنند،

شما خودتون بچه دارین؟

به نظرم بد قضاوت کردی 

چون من تمام تلاشمو میکنم که بین بچه هام حس خوب برقرار بشه

فقط حسم به کوچیکه بیشتره چون فقط کوچیکتره همین

پسر من اون موقع ک دومی ب دنیا اومد دوسال و دوماهش بود نه اصلااا.... وقتی پسرم میخوابید باهاش حرف می ...

اخه وقتی میخنده برام چطوری جلو ذوق خودم‌و بگیرم😩

اونموقع که میخنده مثلا دخترمو صدا میکنم میگم بیا ببیننن نی نی داره میخنده و باهم ذوق میکنیم اینم اشتباهه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودتون بچه دارین؟ به نظرم بد قضاوت کردی  چون من تمام تلاشمو میکنم که بین بچه هام حس خوب ب ...

سعی کنید در حد مراقبت و بغل موقع شیر خوردنو اینا باشه با بچه بزرگ بیشتر توجه کنید چون کوچیکه چیزی متوجه نمیشه فعلا 

2731

حدس میزنم بچه ی اولتون دختره و دومی پسر . درست میگم؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
نکن دیگه اگه هم قربون صدقه رفتی واسه جفتشون برو بعدم بگو اول مثلن داداشی یا ابجی عشق مامانه بعد نی ن ...

من همیشع بهش میگم من عاشق توام تورو بیشتر از نی نی دوست دارم

اینا کافی نیست؟

شما خودتون بچه دارین؟ به نظرم بد قضاوت کردی  چون من تمام تلاشمو میکنم که بین بچه هام حس خوب ب ...

من بچه ندارم ولي اطرافيانم دارند. كوچيكه هنوز اصلا متوجه قربون صدقه هاي شما نميشه و شما به خاطر دلت خودت اين كارو انجام ميدي. تو خانواده نبايد سن بچه كه يكي بزرگتره و يكي كوچيكتره ملاك توجه باشه. بزرگتره هميشه بيشتر احتياج داره چون كاملا درك ميكنه. اين كار شما باعث ميشه به خواهرش و خوده شما كينه داشته باشه، مخصوصا وقتي بزرگ تر بشه. اگه فردي به هر دليلي نميتونه رعايت كنه نبايد بچه دوم داشته باشه

2740
من همیشع بهش میگم من عاشق توام تورو بیشتر از نی نی دوست دارم اینا کافی نیست؟

اره خووبه یکاری کن به سمتش کشیده شه بعد نازم بدی حسادت نمیکنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من بچه ندارم ولي اطرافيانم دارند. كوچيكه هنوز اصلا متوجه قربون صدقه هاي شما نميشه و شما به خاطر دلت ...

اصلا نسبت به داداشش کینه نداره من سعی کردم که این حسو نداشته باشه

اتفاقا خیلییی دوسش داره

اصلا نسبت به داداشش کینه نداره من سعی کردم که این حسو نداشته باشه اتفاقا خیلییی دوسش داره

شما توي دلش نيستي عزيزم، اينا يادش ميمونه، بزرگتر كه بشه كم كم خودشو نشون ميده اين كينه.

خواهر برادرايي كه تو بزرگسالي رابطه عاطفي خوبي باهم ندارن فكر ميكني علتش از كجاست؟

من تازه متوجه بارداری دوم شدم بچه دوم فعلا نمیخاستیم ولی شد منو همسرم میگیم بچه اولمون هیچکس جاشو ن ...

چقدر شما مثل منی منم تازه متوجه شدم باردارم، همش با خودم میگم آیا میتونم مثل بچه اولم دوستش داشته باشم، من پسرم رو دیوانه وار دوست دارم 

2706