2737
2739
عنوان

آبروم رفت بیاین دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 23 پست

شوهر اصلا کمک نمیده. خیلی کمک بده کنار بچه ها بشینه تازه برای سرگرم کردنشون کلی وسیله می‌ریزه وسط خونه جمع هم نمیکنه. مگه من چقدر وقت میکنم ؟

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

زن باید تو هر شرایطی تمیز باشه بقیه میگن نه مگه وظیفه هست یا مجبوری بنظرم اره مجبوری وقتی شوهرت برات کار میکنه تو هم وظیفه تو هست خونه گل باشه هر چقدر بچه هات خرابکاری بکنن منم یه بچه دارم بسیار کثیف و شلوغ

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا نکشتت دخترمردم از خندده 😂😂😂🤣😘❤💖

والا یه لیوان جابجا نمیکنه. اگر کمک میکرد اینقدر آبرو ریزی نمیشد حالا خودش خوابه من از خجالت آب شدم

زن باید تو هر شرایطی تمیز باشه بقیه میگن نه مگه وظیفه هست یا مجبوری بنظرم اره مجبوری وقتی شوهرت برات ...

😞توروخدا خجالتم نده. چیکار کنم. هر دو روز یه بار جارو بزنم بازم کمه. همش ظرف لباس .... 

2728
والا یه لیوان جابجا نمیکنه. اگر کمک میکرد اینقدر آبرو ریزی نمیشد حالا خودش خوابه من از خجالت آب شدم

عزیزم غصه نخور پدر شوهرت اگه انسان خوبیه و بهش اطمینان داری دیگه جای نگرانی نداره من پدرشوهرم خیلی آقاست خودم میدونم اگه خونم بازار شامم باشه هیچی نمیگه ولی مادر شوهرم کاملا برعکسه😶

عزیزم غصه نخور پدر شوهرت اگه انسان خوبیه و بهش اطمینان داری دیگه جای نگرانی نداره من پدرشوهرم خیلی آ ...

دوتاشون خوبن بنده های خدا. خونه مادرشوهرم خیلی خوبه ولی منم کثیف نیستم خب بعضی وقتها دیگه نه حوصله دارم نه توان

همین که دید افتضاحه زود رفت. یه چرخی زد به دخترم گفت بابا جون شما خونه خودتون رو هم خیلی کثیف میکنیا😭😭 

دیگه زودی رفت 

کاش نیومده بود

😞توروخدا خجالتم نده. چیکار کنم. هر دو روز یه بار جارو بزنم بازم کمه. همش ظرف لباس .... 

چیه بگم خوب کاری کردی  به وجود یه بچه هر روز جارو و گرد گیری کامل میکنم هرروز لباس شویی یه بار لباس میشوره دو روز یه بار هم حموم دستشویی میشورم ظرف هم نمیزارم کثیف بمونه یکم بخودت بیا گوشی رو بزار کنار میتونی به کارهات برسی

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
2740