2733
2739
عنوان

آبروم رفت بیاین دلداریم بدین

809 بازدید | 23 پست

ما خونه موقت مادرم اینا هستیم تهران. من اینجا رو خیلی جمع و جور نکردم خییییلی شلوغ شده بود. پدرشوهرم یهو در خونه رو زد اومد بالا. میخواست یه وسیله ای رو برای شوهرم بیاره. 

آخه چرا بی خبر اومدی بابا جون؟😢😢😢نمی‌دونم گریه کنم بخندم. 

یه دوری وسط خونه زد منم همینجوری عرق شرم میریختم. 

دید اوضاع خیلی خفنه خودش بنده خدا زود رفت. 😢😢😭😭😭😭😭 نمی‌دونم چکار کنم زنگ بزنم عذرخواهی کنم یا تشکر کنم اون وسیله رو آورد . با خودش چی فک میکنه؟ 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچقدر تمیز میکنم بازم کثیفه. 

شاید فک کنه با خودش این خونه مادرش هم تمیز نمیکنه. ولی نمیدونه نصف آشپزخونه رو داشتم امروز تمیز میکردم. دوتا بچه هام خیلی کثیف میکنن😢

2728

پدرشوهرم با پدر خودت هیچ فرقی نداره ...

خجالت نکنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ممنون از دلداری تون. 

مادرشوهرم خیلی تمیزه. من خونه خودمون هم خیلی تمیزم ولی اومدم اینجا یکم تنبلی م میشه. همش هم باید تمیز کنم بس که بچه ها میریزن. یوقتهایی حوصله م نمیشه 

2740
2706