2737
2739
عنوان

سوتی های خنده دارتون پیش خانواده شوهر😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3686 بازدید | 62 پست
یبار جاریم به شوهرم گفت سیح سیبیلتو بزن چخبرته....یعنی ریش و سیبیلتو بزن....ولی س ی ح معنیش خیلی بده ...

سلام ✋✋✋

سلام هموطن 🤚🏼🤚🏻🤚🤚🏽🤚🏾🤚🏿🤚🏻🤚🤚😘😘😘ماهی_جنگجو سابق. تعلیق شدم 🙈🙈 منو تو تاپیکای آشپزیتون صدا کنید 🥣🥗🍜🍝🍪🎂🍰🥧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزد بودم رفته بودم عروسی برادر شوهرم.  تو تالار با یکی از اقوام شوهرم سلام و احوالپرسی کردم ...

وای که من استاد سوتی های لفطی ام کلا احوال پرسیم یادم میره چرت و پرت میگم

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏
2731

وقتی تازه نامزد کردم،پشت سر من دختر عمه هم ام عروس شد از اتفاق شد زن عموی شوهرم،یعنی تو مراسم من دیدن وپسندینش

مادرشوهرم دعوتشون کرده بود پاگشا 

من بودم ،مادرشوهرم،برادرشوهرم،خواهرشوهرم

مادربزرگ شوهرم ،با عموش ودخار عمه من که شده بود زن عموی شوهرم

خود شوهرمم شبکار بود من تنها رفته بودم انقد استرس داشتم‌تا لیوان دوغ برداشتم از شالم ریخت اومد پایین ابروم رفت سر سفره

لباسامم تیره بود رد دوغ تا اخر مجلس روش موند😬😬

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
2738
یبار جاریم به شوهرم گفت سیح سیبیلتو بزن چخبرته....یعنی ریش و سیبیلتو بزن....ولی س ی ح معنیش خیلی بده ...

سیح یعنی چی

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
اگه ترکی عمق فاجعه رو متوجه شدی😶😂

معنیش چیه؟؟؟؟

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
😂😂😂😂😂

ینی انقد هول بودم😆😆😆

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2706