2733
2734

کدومو اول باید انجام بدم بنظرتون؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلاح

چرا دلیل خاصی داره؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731
چرا دلیل خاصی داره؟

نه چون واسه اصلاح میخوای با دست  پشت پلکتو بکشی میگم مژه آسیب نبینه

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
اصلاح منم فرده باید برم آرایشگاه حوصله ندارم باید اصلاح کنم بعد رنگ بعد دکلره کنم هم حوصله میخواد هم ...

خب همه رو تو یه روز انجام نده آدم واقعا روانی میشه اینهمه مدت اونجا. من خودمم میخام با فاصله چند روز برم

چرا دلیل خاصی داره؟

در کل کاشت مزه رو پیشنهاد نمیکنم ، همه مزه هات رو میریزه و مراقبت ازش خیلی سخته، تقویت مژه سریال بخر شبا بزن مزه هات بلند و پر میشه طبیعی هم هست واسه غسل هم راحتی

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
نه چون واسه اصلاح میخوای با دست  پشت پلکتو بکشی میگم مژه آسیب نبینه

اهان اره درست میگی

خب همه رو تو یه روز انجام نده آدم واقعا روانی میشه اینهمه مدت اونجا. من خودمم میخام با فاصله چند روز ...

اخه هر روز نمیتونم بچمو بدم نگهداری کنن به مامانم گفتم به روز نگه دار کار دارم قبول کرد آدم خجالت میکشه هی بگه نگهدار

2706