2726

خودمو میگم یه دفع سرسفره بودیم بعد بحث غذا بود یه دفع من گفتم شوهرم همش میگه شبای جمعه غذاهای خوشمزه درست کن واااای یه دفعه تازه فهمیدم چی گفتم😅😅

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

خیلیم خوب 😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه دفعم شب خونه خانواده شوهر بودیم به زورمیخواستن بچمو بخوابونن منم گفتم ای بابا ولش کنین الان اخرشب کارداریم خوابش نمیره وااااای😅😅😅

وااای عجب سوتیییی منکه شب خواستگاریم فقط به پدشوهرم و شوهرم سلام کردم بقیه مهمونارو اصلا ندیدم گلو از شوهرم‌گرفتم یه راست رفتم اشپزخونه مامانم صدام کر چرا به ایناسلام نکردی ابروم رفت

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

نامزد بودم رفته بودم عروسی برادر شوهرم. 

تو تالار با یکی از اقوام شوهرم سلام و احوالپرسی کردم . اخرش اومدم بگم با اجازتون . گفتم خب فعلا خداحافظ 😐😐

اونم همینجور نگام کرد .😶😶😶

تا اخر مجلس از گوشه چشم نگاش میکردم . 

خیلی خجالت کشیدم 

پیش خانواده همسرم نبود ، شب عروسی دوستم ،رفتم بهشون تبریک بگم با به ذوق وصف ناشدنی که اشکم رو هم درآورده بود گفتم  خیلی امشب بهتون خوش بگذره ،عالیه امشب عالی ، که یهو دیدم شوهرش تو افق محو شد 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ما ک شب جمعه نداریم. هر شب جمعه تا ساعت 12 خونه مادرشوهرم هستیم. تا بیاییم خونه خودمون شده ساعت یک. ...

اتفاقا ماهم شب جمعه نیستیم منظور شوهرمم کلا این بود اخرهفته عذاهای جدید و خوشمزه درست کن

2706