2733
2734
عنوان

سوتی های خنده دارتون پیش خانواده شوهر😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3676 بازدید | 62 پست
من تازه عروسی کردم رفتیم  یکی فامیل هافوت شده بود بعدش شوهرخواهرشوهرم به من گفت خدارحمتش کنه من ...

وااای بعد مامان‌نگین چی گفت😓

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه عروسی کردم رفتیم  یکی فامیل هافوت شده بود بعدش شوهرخواهرشوهرم به من گفت خدارحمتش کنه من ...

واااای من که تواین مراسمای فاتحه قاطی میکنم پدربزرگم فوت کرده بود یه نفر میگفت خدارحمتش کنه من میگفتم هم چنین🤐🤐🤐

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏
2728
رفتیم خونه داییم برگشتنی زنداییم گفت خداحافظ منم گفتم به سلامت.تا سوار ماشین شدیم دیگه برنگشتم نگاش ...

چقدم حس بدیه واااییییی

این خاطرم ربطی به شوهراینا نداره

برا اولین بارر رفته بودم یه رستوران شیک از اینا که گارسون دم در می ایسته منم کلی به خودم رسیده بودم شیک و نازوادا درو که خواستم بازکنم اون بازکرد هول شدم خواستم سلام کنم گفتم بسم الله الرحمن رحیم😂😂😂😂😂

2738
اون نبودشوهرش تنها بود😂

😂😂😂😂

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
این خاطرم ربطی به شوهراینا نداره برا اولین بارر رفته بودم یه رستوران شیک از اینا که گارسون دم در می ...

🤪🤪🤪😅😅😅😅😅😅😅

از خجالت اب شدم .ولی در کل من خیلی سوتی میدم😂😂

من خیلیییی ادعام میشه ولی تو احوال پرسی خدای سوتی ام همش میگم خاک تو سرت الان فکرمیکنن بلدنیستی حرف بزنی

2706