2737
2734

چند وقت پیش خونه مادر شوهرم رفته بودیم باشوهرم رفته بودیم بیرون دوتا دخترام پیش مادرشوهرم که خالم هستش گذاشتیم اینم بگم دیگه نه من بچه میخوام نه شوهرم دخترامم بزرگ شدن خدارو شکر یکیشون کلاس سومه اون یکی کلاس اول رفته به بچه هام گفته به پدرو مادرتون بگید براتون داداش بیارن والا وقتی بزرگ شدید کسی دوستون نداره وقتی شوهر کردید شوهراتون دوستون ندارن چون داداش ندارید هیشکی محلتون نمیزاره بهتون میگن بی کسو کارید دختر بزرگم تا دوهفته همش تو فکر بود انقدر رو اعصابشون رفته بود بعد یهفته بهم گفت مامان مابزرگ شیم کسی مارو نمیخواد ازدواج کنیم شوهرمون دوسمون نداره گفتم این حرفا چیه گفت مادر بزرگم گفته انقدر اعصابم خورد شده حرص خوردم به شوهرم گفتم چون بامادرش رودروایسی داره چیزی بهش نگفت حالا نمیدونم خودم چیکار کنم چطوری برخورد کنم باهاش اخه بچه من الان باید به فکر این چیزا باشه یا به فکر بازیو بچگی باشه شما نظر بدید چیکارکنم با این حرفای بی سرو ته مادر شوهرم

من بودم، حتما به مادرشوهرم میگفتم حرفش اشتباه بوده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حالا من داداش دارم شوهرم بخاطر داداشم دوستم داره یا نداره

واقعا اینا چیه میگن 

برو خونه مادر شوهرت بگو بچه ام چند روزه همش میگه اگه داداش نداشته باشم شوهر اینده ام دوستم نداره وبقیه حرفا بگو نمیدونم کی بهش این حرفا را زده خونه کسی هم که نمیره وبیاد تعجبم نمیدونم این فکرهاش از کجا اومده  اخه خیلی حرف اشتباهی تو سر بچه رفته همش خدا خدا میکنم فراموش کنه ونخوام ببرمش پیش مشاور 

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2740
چقد خره مادرشوهرت😐😐😐به نظر من با احترام بهش بگو مامان لطفا ازین چیزا به بچه ها نگید فکرشون درگیر ...

حیفه خر بیچاره

پسر پسر میکنن

پسرم مه گلی نمیزنه به سرشون

شوهر من یکی از بهترین پسراست

مادرشو تو پیر ترین حالت ممکن تنها گذاشت و به فکر برنامه زندگی خودش بود

ولی بازم پسر و پسر عاشق شوهر منه و دوتا پسر دیگش

حیفه خر بیچاره پسر پسر میکنن پسرم مه گلی نمیزنه به سرشون شوهر من یکی از بهترین پسراست مادرشو تو ...

پیرترین حالت ممکن؟

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
مگه مادرشوهرت خاله ات نیست؟پس باید باهاش راحت باشی

والا چرا ولی راحت نیستم چون انقدر حرف میاره میبره رو مخه اصلا دوس ندارم هیچی بهش بگم همشم سمت دختراشه الکی همش قربون صدقه شوهرم میره ولی از زیر انگار نه انگار

2706