2752
2739

سلام خانمای گل ،دوماهه عروسی کردم ،بینیم خیلی بده اگه عمل کنم باید یک سال جلوگیری از بارداری کنم ، خانواده هامون سنتی هستن ،مادرم از الان میگه به فکر بچه باش،یعنی تو فامیل هرکی عروسی کرده تا یکسال و یکسال نیم بعدش بچشون بدنیا اومده وگرنه اونقدر حرف درست میکنن مغز ادم سوت میکشه.

نمیدونم چیکار کنم ؟

شما راهنمایی کنین.

بعد زایمان هم فکر کنم یک الی دوسال بعدش شاید امکانش باشه،

بینیم هم خیلی رو اعصابمه، گهگاهی شوهرم مسخره کرده ولی توپیدم بهش یکم کمتر کرده ولی همچنان احساس میکنم هروقت منو میبنه خندش میگیره هی زوم میکنه رو بینی🥺🥺

بعد عمل بینی چندوقت باید استراحت کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من با دکتر مشورت کن ، قبل بارداری عمل کن 

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤
2731

معلومه اول بینی بعد بچه باید چندین سال صبر کنی تا بچت از اب و گل دربیاد چون خودت کم کم ۳ روز استراحت مطلق میخای با بچه نمیتونی هرگز

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
بعد زایمان بینیتو عمل کن چون واسه خیلیا تو حاملگی فرمش بهم میریزه

عههه واقعااا ؟؟

اونایی که مجردی هم عمل کردن و چند سال گذشته باز تو بارداری فرمش بهم میخوره؟؟

بینیم خیلی بزرگه کل عکس هام فقط بینی میبینم ، انگار صورتم پشت بینی پنهونه😁😁

معلومه اول بینی بعد بچه باید چندین سال صبر کنی تا بچت از اب و گل دربیاد چون خودت کم کم ۳ روز استراحت ...

اره منم میگم ولی الان خانما میگن اونایی که عمل کردن فرم بینی شون  تو بارداری خراب شده

عههه واقعااا ؟؟ اونایی که مجردی هم عمل کردن و چند سال گذشته باز تو بارداری فرمش بهم میخوره؟؟ بی ...

دو مدل ادم داریم یه سری فقط در طول حاملگی بینیشون ورم میکنه اندازه چماق میشه بعد از زایمان دوباره مث اولش خوش فرم میشه

مدل دوم همون چماقی که در طول حاملگی ایجاد میشه دیگه واسشون می مونه اگه بینیت گوشتی یا نیمه گوشتیه احتمال اینکه مدل دوم باشی زیاده مثل اون بلاگره تو اینستا اسمش سپیده هستا اونم بعد زایمان اولش همون چماق واسش موند دوباره عمل کرد😂

چند سالته ؟ زن داداشم اول عمل بینی انجام داد  بعد اقدام کرد برای بارداری  الان با ...

چه بد 

خوب شد گفتی من حواسم نبود به این مورد

یکی از آشناهای ما بینیش خدادی عالی بود کوچیک و اندازه ولی تو حاملگی بینیش ورم کرد خیلی بد شد هنوزم همونجور مونده

عههه واقعااا ؟؟ اونایی که مجردی هم عمل کردن و چند سال گذشته باز تو بارداری فرمش بهم میخوره؟؟ بی ...

نه 

ما تو اقوام داریم که چند سال از عملشون گذشته و باردار شدن فرم بینی تغییری نکرده 

اما اونایی که دو سه سال گذشته 

تو بارداری بینی هم تغییر کرده دوباره

معلومه اول بینی بعد بچه باید چندین سال صبر کنی تا بچت از اب و گل دربیاد چون خودت کم کم ۳ روز استراحت ...

چرا نتونه

یکی از اقوام ما بچه شیر میداد رفت بینیشو عمل کرد خیلیم خوب شده

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...
میگن تو بارداری ،بینی ورم میکنه کسی عمل هم کنه فرم بینی تغییر میکنه

نمی‌دونم

من چشام ضعیف بود باردار شدم خیلی اذیت شدم گفتم ای کاش اول عمل میکردم بعد باردار میشدم 

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا