2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
@رزابی   فرانک کجایی همش منتظرم پیام بدی😅تنبل نباش دخترررر

برعکس شد دقیقا.😅😅😅

دیشب چون گفتی ممکنه بری ccu تا دو روز ممکنه خبری ازت نشه ولی اون قرار بود زود خبر بده ولی شما زودتر پیام دادین

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفته تو کانال نمیتونه تکون بخوره😅😅😅

خب خطرناک نیس؟28 سونو دارم موندم فردا برم بیمارستان یابزارم 28هم سونو هم دکترو

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2728
سلام مامانای مهربون اینم زینب خانوم من باوزن ۳کیلو ۱۰۰ و قد۴۷ قربونش برم سزارین بی حسی ازکمر،خبرخ ...

ای جونم هزارماشالله چقد نازه. خدا نگهدارش باشه گلم 

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

سلام بچه ها 

من اوووووومدم 😊

خدارو هزار مرتبه شكر من و نلين جون حالمون خوبه 

خداروشكر همه چيز عالي پيش رفت 

از چيزي كه فكر ميكردم راحت تر بود 

البته من يكم ميترسيدم ولي خوب بود زياد ترس نداشت 

اينم عكس نلين گلي ما 🥰😍

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
وای خدا چقد خودتو اذیت میکنی. بشین استراحت کن. برو مث شیر طبیعی زایمان کن وبگو برات اپیدورال استفاده ...

انقد راه رفتم و پله بالا پایین کردم فک کنم تو راه پله ها دنیا بیاد😂😂😂😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
سلام بچه ها  من اوووووومدم 😊 خدارو هزار مرتبه شكر من و نلين جون حالمون خوبه  خداروشكر ...

ای جونم قربونش برم من قدمش مبارک باشه انشاله 😍جون دلم. حسش اومد برات راستی؟ من انقد سگ دو میزنم حسم رفته😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
هر مرادی را به همت میتوان تسخیر کرد ولی به قول طالبی جونم برو اپیدورال کن ...من زایمان اول اپیدورال ...

اصلا از سبک زایمان طبیعی بدم میاد 😂من دیگه نا امید نمیشم یا سزارین نا نمیزارم بیاد😛😄الان دنبال دکترم تو سنندج😁😁😁

ای جونم قربونش برم من قدمش مبارک باشه انشاله 😍جون دلم. حسش اومد برات راستی؟ من انقد سگ دو میزنم حسم ...

مرسي عزيز دلم 

درست شد سزارينت؟ 

من حرفارو نخوندم 

ارهههههه ي حس خاصيهههه 

خيلي جوجه اس اخه دوست دارم همش نگاش كنم 😌

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
ای جونم هزارماشالله چقد نازه. خدا نگهدارش باشه گلم 

خیار ماست میخام بیام سنندج زایمان کنم😄گفتن دکتر سیده شهدایی رییس بیمارستان سیده شهدایی انجام میده تو بیمارستان خودش احتمالا شنبه بیام پیشش 

مرسي عزيز دلم  درست شد سزارينت؟  من حرفارو نخوندم  ارهههههه ي حس خاصيهههه  خ ...

ای جونم منم همش میخام نکاش کنم خشکل خانومو نه درست نشد اصلا اتفاقا قطعا بهم گفتن انجام نمیدن😐الان میخام برم شهرستان خودمون مامانم نمیزاره میگه بیمارستانش عمومیه شاید برم سنندج  نمیدونم والا پاهام تاول زده انقد امروز دنبال دکتر بود امروز پیش ۷ تا دکتر رفتم همشون گفتم بیمارستان از مام قبول نمیکنه  یکیشونم گفت برو یه راهو که یک هفته باید دنبالش بدو بدو کنم اونم تهش ۵۰ درصد شاید قبول کنن🙁

سنه قضات

دکتر من میگفت برو سنندج خیلی راحت انجام میدن خصوصیا 🙁

ای جونم منم همش میخام نکاش کنم خشکل خانومو نه درست نشد اصلا اتفاقا قطعا بهم گفتن انجام نمیدن😐الان م ...

الهي بگردم 

ايشالا درست بشه عزيزم 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2706