2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226316 بازدید | 31180 پست
ایشالله خدا کنه همین باشه واقعا همش میترسم ببرمش خونه اتفاقی بیوفته چون ان ای سیو هم نرفت گفتن پو ...

هیچ.اتفاقی نمیفته...شما تو خونه حتما روی پهلو بخابونش یه متکا بزار پشت کمرش که اصلا به کمر نتونه بخابه...اینجوری رفلکس هم داشته باشع راحت از گلوش میاد بیرون...یادت نره

امید آخرین چیزیست که میمیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما منم زایمان کردم ،تو 36 هفته کامل  الانم بچم تو دستگاهه دعا کنید زودتر خوب بشه بیاریمش خو ...

به به بسلامتی..مبارکت باشه..چرا اینقدر زود ...طبیعی یا سزارین؟

2731
انشالله ک جورمیشه من دلم روشنه منم کوردم عزیزم کدوم شهرکرمانشاهی؟جوانرود کامیاران پاوه روانسر سنقر ...

کامیاران تو کجایی؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
انشالله ک جورمیشه من دلم روشنه منم کوردم عزیزم کدوم شهرکرمانشاهی؟جوانرود کامیاران پاوه روانسر سنقر ...

من خودم کرمانشاهم ولی همسرم کامیارانیه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
خواهر منم مشکل نداشت دادن یک هفته بهش یا جوراب واریس میدن دید دکترا فرق داره

نمیدونم منم بهم داد الانم هپارین اخه مصرفش اذیتم میکنه انومسا بهتر بود این هر ۸ ساعته 

سلام مامانای مهربون اینم زینب خانوم من باوزن ۳کیلو ۱۰۰ و قد۴۷ قربونش برم سزارین بی حسی ازکمر،خبرخ ...

جونم چه خانوم‌خشکلیانشاله که قدمش مبارک باشه و سلامت خوشحالم که به سلامتی زایمان کردی عزیزم❤️

نه عزیرم درد داشتم دو فینگر دهانه رحم باز شده بود

خداروشکر. خوش قدم باشه انشاالله.خودت خوبی؟ بچه خوبه؟

خوب جلو زدی😄😄😄

به قول ارغوان جون اخرش من و خودش میمونیم😅😅

وزن بچه چن بود راستی؟

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
نه ارم.روبرو باغ ارم.زندگی ادم همونجاست ک خوش باش و راحت.اره ماهم دوست زاهدانی زیاد داریم ولی بلوچ خ ...

قربانت عزیزم. همچنین شما. ولی من خودم بچه شیرازم اینقدر درگیر درس و زندگی و... بودم که اون قشنگیاش به چشمم میومد.

الان بخلطر بچه هام دنبال پارک میکردم که هیچی نیس اینجا خونه خودمون از همه پارکا بهتره😅😅😅

ای جان ...به و به ...آفرین به تو دختر زیبا که مامانتو بعد اون همه سختی های گذشته شادش کردی ..مبارکت ...

اخرش فقط من و تو میمونیم ارغوان جون😅😅😅 امیدوار هم که۲ هفته عقب تر بود امروز زایمان کرد😂😂

اخرش فقط من و تو میمونیم ارغوان جون😅😅😅 امیدوار هم که۲ هفته عقب تر بود امروز زایمان کرد😂😂

واقعا...طالبی جون قربونت تازه من حس میکنم شمام زودتر از منی...یعنی خیلی بچه های قبل من و شمام زایمان کردن...فک کن دکتر من سی و هشت هفته و شش روز وقت معاینه تحریکی داده گفته بیست و چهر ساعت بعدش میزای...میگم خانم دکترکوتاه بیا...میگه حیفه..به فکر رشد مغز بچه باش ...دلت میاد

هر دوساعت دوتا کپسول بخور روغنش حالت تهوع میاره شایدم بخاطر بوش نتونی بخوری

نمیدونم 

اخه دکتر روغنشو داده 

اگر خیلی بد باشه کپسولشو میخورم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.