2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226289 بازدید | 31180 پست
خیار ماست میخام بیام سنندج زایمان کنم😄گفتن دکتر سیده شهدایی رییس بیمارستان سیده شهدایی انجام میده ت ...

اره انجام میده برگه فوبیا رونشون بده با 4ونیم سزارین میکنه. منم خواستم برم اونجا ولی ب ماما آشنامون گفته بود باید سه تا دکترتایید کنه ک شرایط طبیعی نداره منم ازاونجا ک خیلی تنبل و بیخیالم حوصله این دکتراون دکترنداشتم پیگیرنشدم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
سلام بچه ها  من اوووووومدم 😊 خدارو هزار مرتبه شكر من و نلين جون حالمون خوبه  خداروشكر ...

هزارماشالله خداروشکر عزیزم چ دخمل ناااازی خداحفظش کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من میگفت برو سنندج خیلی راحت انجام میدن خصوصیا 🙁

ن بابا اینجوریم نیس. من تو سیدالشهدایی دوست اجیم ماماس اونم گفته بود کمسیون تشکیل میدن😐😐

2728
اره انجام میده برگه فوبیا رونشون بده با 4ونیم سزارین میکنه. منم خواستم برم اونجا ولی ب ماما آشنامون ...

نوبت میده خیار ماست شنبه بیام پیشش؟ وای چ خوب 😍😍😍😍😍خبر خوشحال کننده ای بود برام خدا خیرت بده  امروز یکی از دکترام سونوم کرد گفت بچه ت درشته  احتمالا سزارینی میشی ولی نمیخام ریسک کنم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ن بابا اینجوریم نیس. من تو سیدالشهدایی دوست اجیم ماماس اونم گفته بود کمسیون تشکیل میدن😐😐

اخه اون دکتره خودش صاحب بیمارستانه کسی نمیتونه رو حرفش حرف بزنه صدرصد از اینجا خیلی خیلی راحت تره  رییس بیمارستان بعثت و کوثرم فامیل شوهرمه ولی نمیخام برم بیمارستان عمومی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
الهي بگردم  ايشالا درست بشه عزيزم

فداتشم من کار نشد نداره انشاله درست میشه نا امید نمیشم😅😅

2738

میگفت اونجا خیلی بهتره اینجا مسعول زایشگاه مثل سگ بد اخلاقه 

رفلاکسش بخاطر اینکه اضطراب داشتی شیرت خراب شده به اصطلاح. منم وقتی بابام فوت شد پسرم نه ماهش بود اص ...

مرسی عزیزم

دکتر معاینه کرد

گفتم حرکاتش نشون دهنده رفلاکس قوس و خس خس سینه و اینا همشون میشه رفلاکس 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
سلام بچه ها  من اوووووومدم 😊 خدارو هزار مرتبه شكر من و نلين جون حالمون خوبه  خداروشكر ...

ای جااان

چه دختررررری

ماشالله رسیده و کامل 

خدا نگهدارش باشه زیر سایه شما 

جیگر طلاست 

خیلیییی نازززززه

چند کیلو بود رز جان ؟؟ تا آخرین لحظه درد زایمان نگرفتت؟؟

جوونم مبارک باشه

خوش اومدی عزیزم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ای جااان چه دختررررری ماشالله رسیده و کامل  خدا نگهدارش باشه زیر سایه شما  جیگر طلاست& ...

مرسي عزيزم ممنووون 

برعكس چيزي ك فك ميكردم خيلي كوچولوعه جوجه 

٢/٦١٠ بود وزنش قدش ٥١

نه درد نداشتم 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

ببخشی همش سوال میپرسم مطمعنی انجام میده با سه تا نامه؟ اخه نیام اونجام بدبختی  بشه برام 

2706