2777
2789
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226556 بازدید | 31180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جان خوشملی  خدا حفطش کنه  جیگره چند هفته بودی دقیقا؟؟(پریودیت کی بود)

قربون شما☺😘من دقیقا ۳۸هفته و ۴روز زایمان کردم آخرین پریودم ۲۱آبان بود 

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
اي جااانم مباركه عزيزم شكر خدا وضعيتت خوبه😍😍😍

مرسی رقیه جون سلامت باشی آره شکرخوبم یکم درد مثل پریودی دارم که اونم بهترم نسبت به یکی دوساعت پیش😅فقط گشنه ام گشنه😂

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
حال خودم که تقریبا یکم بهتره میدونی من برای زایمان و بیمارستان که اذیت شدم بعدشم که اومدم اون توقعی ...

عزیزم ناراحت نباش از دستش 

مردا تو این حور موقعیتا خودشون و گم میکنن مخصوصا بچه اول 

ی حس خاصی دارن ،سردرگم هستن

همه جا واسه زائو خوراک و غذا دارن احتمالا شما در جریان نیستی عزیزم. من به غیر از دو مدل کاچی ۶ تا هم ...

اره یه چیزاییی داریم ولی اونجور نیس ک اینقدمرمحتوا باشه وپر مغزیجات 

گرمیجاتم درس میکنن ک مثلا خونریزی زودتموم بشه ولی برا قوای بدنیش چیزای زیادی درس نمیکنن فوقش یه شیربرنج باروغن محلی خرنا باروغن محلی وکنجد اتفاقا من سزارینی بودم هیچی نخوردم چون بچمم زردی داش اصلا میترسیدم چیز گرم بخورم فقط سردی میخوردم سه روز اول همش ضعف میکردم حالم بدمیشد فشارم افت میکردولی این جیطایی ک شمامیگید خیلی خوبه کلی چیزای مقوی داره توش من الان ۱۷ روز ازعملم گذشته میشه راهنمایی کنید چیامیتونم درس کنم بخورم

همین چیزایی که اماده کردم هم خونریزی رو زود تموم میکنه هم شیرو زیاد میکنه هم ضعف بدنی بعد از زایمان ...

منم هیچ چیز نفاخی نمیخورم الان تنها غذایی ک میخورم تادوماه فقط مرغ وماهی هس حتی زده شدم دیگ 

مرسی رقیه جون سلامت باشی آره شکرخوبم یکم درد مثل پریودی دارم که اونم بهترم نسبت به یکی دوساعت پیش😅ف ...

من فقط ميگفتم تروخدا بدين بخورم😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اره یه چیزاییی داریم ولی اونجور نیس ک اینقدمرمحتوا باشه وپر مغزیجات  گرمیجاتم درس میکنن ...

همین مغزیجاتو با خرما بخور یا حلوایی کن همه رو باهم تفت بده.

اون کاچی هم زیره و بادیان و رازینه و یکم فلفل و دارچین و هل سبز همه رو پودر کن با روغن محلی وپودر گردو تفت بده بعد نبات و یه لیوان اب هم بهش اضافه کن جوش که امد باهاش نون ریز کن بخور واسه صبحانه.

یه کاچی دبکه هم با ارد برنج و ارد کندم و مغزیجات و روغن محلی تفت میدی بعد هل و دارچین و زعفران میزنی با یه لیوان اب که اخرش غلیظ میشه مث سوپ همینجوری میخوری نون لازم نداره.

جوجه محلی هم  که ابگوشت میکنیم خبلی خوبه.

خوراک تو ربطی به زردی بچه نداره اون گرمی هس که بچه با شیر تو دونه میزنه که میتونی روزی یه مقدار عرق کاستی و خاکشیر بخوری خنک بشه طبع شیرت ولی واسه زردی اصلا تاثیر نداره

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
سلام مامانای مهربون اینم زینب خانوم من باوزن ۳کیلو ۱۰۰ و قد۴۷ قربونش برم سزارین بی حسی ازکمر،خبرخ ...

ووووووووووووووششششش چه نازه.چقدر از تو عکس خوردنیه.خدا حفظش کنه خوش قدم باشه زینب طلا.وزنشم خوبه ماشاالله. شما بودی فکر کنم خیلی نگران وزن گیریش بودی؟

مرسی عزیزم لطف داری☺😘ان شاءالله شماهم کوچولوتو با دلِ خوش دنیا بیاری و همه ی استرسای قبل زایمانتو ب ...

خخ فداتشم مرسی 😂فعلا انقد این دکتر اون دکتر میرم هر روز خدا مامانم میگه اخرش تو این راه پله ها میزایی

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
قربونت برم تو خوبی دکتر دید گفت خیلی خیلی رفلاکس شدید داره اصلا شیر خودتو نده شیر خشک مخصوص هر یک ...

رفلاکسش بخاطر اینکه اضطراب داشتی شیرت خراب شده به اصطلاح.

منم وقتی بابام فوت شد پسرم نه ماهش بود اصلا رفلاکس نداشت.ولی بخاطر استرس من افتاد به استفراغ دیگه بهش ندادم شیر.

راستی اسطوخودوس و سنبالطیب واسه اعصاب خوبه عرقش

شرح حال امروز من🥴😂

یعنی از رو نمیرم 🙁

امروز دوباره مثل هر روز صبح رفتم بیمارستان کلی اسرار پذیرش نشدم رفتم پیش دکترم گفت من هیچاز دستم نمیاد رییس زایشگاه یه زن خیلی عوضی هستش که خدارو حق نمیشناسه و رضایت نمیده اصلا  ۷ تا دکتر رفتم امروز فکر کن هر ۷ تا رو طبقه ۳ بودن خداشاهده ۵ بار بالا پایین کردم مامانم میگفت بیچاره تحرش زایمان میکنی دکتر خودم گفت دوسدارم سزارینت کنم ولی منم هیچ کاری نمیتونم بکنم برات برو سنندج😂همه ی دکترا گفتن نمیکننن دکتر اخر بهم گفت نامه هاتو ببر کمیسیون پزشکی دانشگاه تایید کنن بعد ببر بیمارستان  کمیسیون تشکیل میدن بیمارستان شاید تاییدشش کنن😂😂اون شایدش منو کشته بود🤤

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2801