2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226277 بازدید | 31180 پست
بچه هااااا  تيكر من داره جك ميگه 😂😂 نوشته ٥ روز مانده 😄

من تیکر تورو میبینم ذوق میکنم😂😂😁😁

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
۹ماهه همه دارن اینو بهم میگن🤣این اواخرم بیشتر پافشاری میکنن😂

من الان بیدار شدم😂مامانم میگه خوشم میاد بچه میاد دیگه نمیزاره راحت بخوابی😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیلی ..آخرین سو نو سی و پنج و دو روز...2750 من دختر قبلیم ای یو جی ار بود برا همین سی و پنج هم فر ...

فامیل ما ۳۶ هفته بچه ش ۲۶۰۰ بود وقتی دنیا اومد۳۳۰۰بود سزارینی هم بود و ۳۸ هفته زایمان کرد نگران نباش 

2731

بچه هاي ني ني اولي مخصوصا

همه خونه ماماناتون پلاسيد؟😄😄

مامان من ك باز طبق معمول دو روز بيشتر دووم نياورد 

مثلا ميخواست بمونه تا زايمان

باز از دوشنبه رفت من تنها عين شير با اين همه انقباض خونم😄

اينجاام هيشكي نزديكم نيست😁

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
بچه هاي ني ني اولي مخصوصا همه خونه ماماناتون پلاسيد؟😄😄 مامان من ك باز طبق معمول دو روز بيشتر دوو ...

من نه راستش

فعلا قرنطینه

ولی مامانم غذا میذاره شوهرم میره برامون میاره

🙈🤣🤣

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
درد واژن بخاطر فشار به استخوناش هس.ربطی به زایمان نداره.فقط لگن خوب باشه و بچه موقعیتش مناسب باشه و ...

درد داخل لگن و مقعد دلیلش چیه من جدیداد گاهی تیر میکشه😑😑😑😑

خیلی ممنون عزیزم ان شاالله خودتم به سلامتی زایمان کنی😘

فداتشم مرسی

2740
عزيزم 😂😂😂

اخه یک هفته ای فرقمونه😂

2706