2737
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
عزیزم سرچ کن درموردش مفصل نوشته به مرور گرید جفت از صفر به سه میرسه عامیانه بخوایم بگیم پیرتر میشه ...

من واسه بچه اولم توی ۳۶ هفته و ۴ روز الان دیدم نوشته سفالیک و جفت خلفی گرید۳.بعد ده روز بعدش دردام شروع شد و زایمان کردم.

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه بچه اولم توی ۳۶ هفته و ۴ روز الان دیدم نوشته سفالیک و جفت خلفی گرید۳.بعد ده روز بعدش دردام ش ...

جدی؟خواهر من دو هفته تا تاریخ سزارینش مونده بود

وزن نی نی کم بود داپلر کردن دیدن جفت گرید سه شده همونجا بسترییش کردن نذاشتن بره خونه

شوهرش وسایلشو اورد سزارینش کردن

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2728
جدی؟خواهر من دو هفته تا تاریخ سزارینش مونده بود وزن نی نی کم بود داپلر کردن دیدن جفت گرید سه شده هم ...

اره  همینه. اخه من سونو بچه اولمو نگه داشتم هم تعیین جنسیتش هم اخرین سونو که این بود. وزنشم ۲۹۵۰ بود..موقع تولد۳۲۵۰ شد

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
واویلا تیکر شما که هشت هفته دیگه مونده چرا ۱۳ مرداد؟ میشه حدودا اول تا سوم مرداد طبق تیکرت تازه ۴۰ ...

طبق اخرین پریودم تیکرمه...که ۲آبانه.و ۹مرداده... سونو میگه۱۳مرداد

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
جدی؟خواهر من دو هفته تا تاریخ سزارینش مونده بود وزن نی نی کم بود داپلر کردن دیدن جفت گرید سه شده هم ...

سلام این گرید چرا تو سونوهای من نیس؟

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2740

سلاااام 

اقااااا من رفتم طبق ان تي نگاه كردم همون ك خودم ميگفتم درسته اين تيكر واسه خودش جلوعه😄

الان يعني من ٢٧ هفته و ٤ روز ميشم معما حل شد😂

همون ٢١ مرداد ك دكتر تاريخ سزارين بهم گفته ميشه ٣٨ هفته تموم

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

سلام دوستان شما برای سیسمونی تون تخت خریدبد؟

من مامانم سیسمونی خریده کمد و ویترین جنس خوب بزرگ برداشتم ولی تختش نگرفتم ..مامانم گفت جاگیره و هی باید بندازی اینور اونور وگرنه بیچاره حرفی نداشت برام بگیره 

میخوام ببینم تخت بزرگ واقعا کارایی داره

من یه تخت گهواره کوچیک خریدم

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
سلام دوستان شما برای سیسمونی تون تخت خریدبد؟ من مامانم سیسمونی خریده کمد و ویترین جنس خوب بزرگ بردا ...

بنظرم خوب كاري كردي بعدا بزرگ تر شد ي تخت نوجوان بگير 

منم تخت گهواره كنار مادر برداشتم 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
سلاااام  اقااااا من رفتم طبق ان تي نگاه كردم همون ك خودم ميگفتم درسته اين تيكر واسه خودش جلوعه ...

چه جالب 

منم طبق سونوگرافی ام ۲۷ هفته و ۴ روزم 

طبیق پریودی یک هفته عقب ترم 

دکتر من هنوز وقت سزارین رو مشخص نکرده 

پس همون بین ۲۰ تا ۲۵ مرداد میشه احتمالا