2737
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
پس شماهم مث منی.سرکلاژ شدین یا پساری گذاشتین؟ منم اگه خدا بخواد دوس دارم طبیعی بچمو بدنیا بیارم خی ...

منم ترجیحم طبیعیه مگه اینکه مشکلی پیش بیاد

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

من اخرين پريودم ٦ ابان بوده طبق ان تي و انومالي چهار روز اختلاف هست بين سن پريودم و انومالي

بر اساس پريود ١٣ مرداد تاريخ زايمان ميده بهم بر اساس انومالي و ان اتي ١٧ مرداد

البته فعلا رشد جنينم دو هفته عقبتر هس و مشخص نيست زايمانم چي ميشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اره یادمه هی ذوق داشتی اولین تکونشم میگفتی خم شده بودی گل پسرت رو ببوسی😄 هرهفته که میگذره تکون ...

وای خیلی باحاله لگد میزنه😍😍😍

ولی صب باباییش گف میخام لگداشو ببینم هرچی منتظر شد نزد اونم رفت سرکار😄😄😄 حالا بعدش من تنهابودم گفتم یه چرت بزنم مگه میذاشت چشامو رو هم بذارم؟! تند تند فقط میزد تو پهلو و زیر شکم من🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
منم فندقم ۱۳مرداد دنیا میاد....تو تاپیک بچه های تیرماهم هستم

واویلا تیکر شما که هشت هفته دیگه مونده چرا ۱۳ مرداد؟

میشه حدودا اول تا سوم مرداد طبق تیکرت

تازه ۴۰ هفته کامل

از اواسط تیر باید منتظر باشی

تیکرت طبق چیه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2728
اره درسته عزیزم😊 ولی من موندم چه وری بخابم که لگدش کمتر حس کنم واقعا اتیش پاره شده😃😃😃

عزيزمم خدا حفظش كنه 

ديگه چيزي نمونده كه لذت ببر😍من عاشق تكوناشم خيلي ناز تكون ميخوره

رو هر پهلوم باشم همون ور ول ميخوره تو پهلو

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
نميدونم كه عزيزم يهو بعد دسشويي ديدم چند قطره خون قرمز رقيق رو دسمال كاغذي هست موقع پاك كردن شياف گ ...

نگران نباش همینکه تکرار نشده و علامت دیگه ای نداری عالیه.استارتر تاپیک مامانای تیر ماهی که چندین نوبت خونریزی داشت هی رفت سونو شکرخدا چیزی نبود.استرسش بده واقعا

وای خیلی باحاله لگد میزنه😍😍😍 ولی صب باباییش گف میخام لگداشو ببینم هرچی منتظر شد نزد اونم رفت سرک ...

دختر منم با باباش لجه😂😂😂

نگران نباش همینکه تکرار نشده و علامت دیگه ای نداری عالیه.استارتر تاپیک مامانای تیر ماهی که چندین نوب ...

اره شكر خدا قطع شد

من غير از اين تاپيك ديگه جايي رو زياد نميخونم 😬

2738
من اخرين پريودم ٦ ابان بوده طبق ان تي و انومالي چهار روز اختلاف هست بين سن پريودم و انومالي بر اساس ...

رقیه جون خب شاید هفته ات رو اشتباه محاسبه میکنی که میگی دو هفته. عقب تره!

روزی که رفتی ان تی چه تاریخی بود و گفت چند هفته اته؟

تیکرامون رو ببین من عقب ترم بااینکه پریود منم ۵ آبان بود و بهم ۲۳ مرداد تاریخ داده

ولی واقعا زود میگذره ماهم یه خونه خوب پیدا کردیم این هفته ایشاالله اسباب کشی داریم. سرم گرم میشه زود میگذره بعدشم احتمالا دانشگاه و امتحانای پایان ترم هس ولی همین امتحانا تاریخشون معلوم نیس ادم سردرگم میشه واسه برنامه ریزی🙄

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
رقیه جون خب شاید هفته ات رو اشتباه محاسبه میکنی که میگی دو هفته. عقب تره! روزی که رفتی ان تی چه تار ...

اخه عزيزم من پريودم منظم بوده هميشه 

سونوي اخر كه رفتم طبق برگه ان تي و انومالي ٢٨ هفته و دو روز بودم

خود دكترم و سونوگرافي محاسبه كرد

اما طبق اون سونو ٢٧ هفته نشون داد

رقیه جون خب شاید هفته ات رو اشتباه محاسبه میکنی که میگی دو هفته. عقب تره! روزی که رفتی ان تی چه تار ...

من پريودم ٢١ ابان بود بهم ٢١ مرداد داده سزارينو 😁

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

اسم تاپیک رو بذاریم تیکرهای متناقض

تیکرهای سرگردان

جنین های بلاتکلیف 😂😂😂😂😂

ولی واقعا زود میگذره ماهم یه خونه خوب پیدا کردیم این هفته ایشاالله اسباب کشی داریم. سرم گرم میشه زود ...

اوه به سلامتی چقدر کار داریا

من پريودم ٢١ ابان بود بهم ٢١ مرداد داده سزارينو 😁

خب طبق پریودت باز منطقیه ولی با تیکرت نمیخونه

من دیگه رد دادم بیخیال بابا

مامانم میگه قدیما اصلا نمی‌دونستیم ماه هشتیم یا نه که روزارو بشمریم

اونقد صبر میکردیم که دردمون بگیره 😂