2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
هیچ کدوم عزیزم مشورت کردم گفتن بارداری اول طول سرویکس زیر ۱۵ که باشه سرکلاژ میکنن اگه سابقه زایمان ز ...

من بارداری اولمه طول سرویکسم 27 بود چون از زمان سرکلاژ گذشته بود دکتر برام حلقه پساری گذاشت.

میگفتن زیر 27 خطریه.

ماهم ریسک نکردیم .

ازونجایی هم که دکترم خیلی وسواس و دقیقه هر سونو و ازمایشی داده مو به مو انجام دادیم که خدای نکرده اتفاق بدی نیوفته

لطفا دعا کنید دخترم سالم و به موقع به دنیا بیاد🙏💓

بچه ها یه سوال

تو آخرین سونو که دوروز پیش انجام دادم تاریخ زایمان طبیعیمو زده 10 مرداد 

بنظرتون چقد امکانش هست که دخترم دقیق همون دهم مرداد بدنیا بیاد؟!

آخه نکته جالبش اینه که 10 مرداد تولد همسرمم هست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه به سلامتی چقدر کار داریا

عاشق این کارام که منو سرگرم کنن زود برسه اول شهریور بیاد🤩🤩🤩🤩🤩خیلی خوبه 

اینکه سرم شلوغ باشه رو دوس دارم. فکرم بهتر کار میکنه. فعالیتم بیشتر میشه عالیه🤩🤩🤩🤩

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
من بارداری اولمه طول سرویکسم 27 بود چون از زمان سرکلاژ گذشته بود دکتر برام حلقه پساری گذاشت. میگفتن ...

خوب کردی به حرف دکترت گوش کردی عزیزم

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2728
بچه ها یه سوال تو آخرین سونو که دوروز پیش انجام دادم تاریخ زایمان طبیعیمو زده 10 مرداد  بنظرت ...

این سوالو تو تاپیک مامانای اردیبهشت و خرداد ۹۹ بپرس😄

واقعا این تاریخا تقریبی هستن تا ده روز این ور اون ور ممکنه بشه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
بچه ها یه سوال تو آخرین سونو که دوروز پیش انجام دادم تاریخ زایمان طبیعیمو زده 10 مرداد  بنظرت ...

طبق این سونو چند هفته بودی عزیزم

واسه وزنش میپرسم

طبق این سونو چند هفته بودی عزیزم واسه وزنش میپرسم

هفته 31

گفتن تو هفته 31 باید وزن جنین  1400 تا 1600 باشه

دکتر سونوگرافی گفت نی نیت کوچولویه😅

ولی دکتر خودم گفت که همه چی اوکیه خداروشکر

من اخرين پريودم ٦ ابان بوده طبق ان تي و انومالي چهار روز اختلاف هست بين سن پريودم و انومالي بر اساس ...

عریزم سونو داپلر انجام دادی؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740

خیلی احتمالش کمه احتمالاش بیشتر هس که زودتر از ۱۰ مرداد بشه

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
عریزم سونو داپلر انجام دادی؟

بله عزيزم تو نتيجش دكتر زده اختلال خونرساني جفتي وجود نداره و نرماله 

گريد جفتم زودتر دو شده يود كه بخاطر همونم بهم اسپرين داد دكتر

دو هفته ديگه ميريم سونو ببينيم وضعيت چطوره

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
خب طبق پریودت باز منطقیه ولی با تیکرت نمیخونه من دیگه رد دادم بیخیال بابا مامانم میگه قدیما اصلا ن ...

اره بخدا حالا ما روز شماري ميكنيم 😂

من فردا ان تي رو دقيق ميبينم ميگم حساب كنيد😂

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
بچه ها گرید ۱ و ۲ و۳ فرقش چیه ؟؟؟ کسی میدونه؟

عزیزم سرچ کن درموردش مفصل نوشته به مرور گرید جفت از صفر به سه میرسه عامیانه بخوایم بگیم پیرتر میشه

تو گرید سه یه سری نقاط کلسیفیکاسیون روش دیده میشه اگه زودتر از ۳۸ هفته گرید سه بشه باید زود نی نی رو برداشت

اره بخدا حالا ما روز شماري ميكنيم 😂 من فردا ان تي رو دقيق ميبينم ميگم حساب كنيد😂

امیدوارم فردا این معمای بزرگ حل بشه😂