1735
1765
عنوان

صمغ عربی

91 بازدید | 15 پست

کی استفاده کرده

من خریدم بلد نیستم استفاده کنم تو روخدا توضیح بدین هر کی بلده

با دست باید بر داریم با چوب برداریم؟چی جوریه🤔

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

چند خریدید ؟

25

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه
1718
چند خریدی با چوب راحتتره

25

روش پارچه بذارم یا کاغذ بکشم؟

منم خریدم دارم استفاده میکنم خیلی خوبه

اول یه گوله ازش بردار بادست ورز بده تا نرم بشه

اولش که بلد نیستی با چوب استفاده کن تا به دستات نچسبه

توی نت بزن مدل برداشتنش رو یاد بگیر

منم خریدم دارم استفاده میکنم خیلی خوبه اول یه گوله ازش بردار بادست ورز بده تا نرم بشه اولش که بلد ...

نمیشه بگید😁

منم خریدم دارم استفاده میکنم خیلی خوبه اول یه گوله ازش بردار بادست ورز بده تا نرم بشه اولش که بلد ...

با دست ورداشتم عین ادامس چسبید به انگشتام😕😒☹

1760

من خریدم عالیه واقعا با دست استفاده میکنم ببین عین ادامس دیگه همش میزنی به جهت مخالف مو و برمیداری 

تو رفتی بعد تو حالم یه حالی مثل مردن بود... تو هم تنها شدی اما کجا حالت مثل من بود... 💔
با دست ورداشتم عین ادامس چسبید به انگشتام😕😒☹

منم وقتی رفتم تو اتاق و گرمم بود دستام عرق میکرد اینجوری بود تو محیط خنک باید باشی 

تو رفتی بعد تو حالم یه حالی مثل مردن بود... تو هم تنها شدی اما کجا حالت مثل من بود... 💔
1665
آخه گفتنی نیست دیدنیه ببین با چوب یا انگشت پهنش میکنی روی پوستت و یهو میکشی عقب به کاغذ و پارچه و ...

ممنون رفتم دیدم خیر ببینی