2737
2739

بچه ها ینفر ک هم شغل شوهرش خوبه هم ماشین دارن همم مبخاد خونه بسازه همم مسافرت میرن با اخرهفتع ها همیشه میرن تفریح...هم بچه داره ...چرا افسردگی داره؟؟؟اینا ظاهر زندگیشه ک من دیدم شوهرش هم تو ظاهر ک من میبینم دوسش داره و بهش احترام میزاره به خانواده دختره هم احترام میزاره...دختره همش میگه مریضم افسرگی دارم و فلان...بنظرتون مشکل از چیه؟؟

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

چقدر ادم ناشکریه.واقعا خوشبخته .بگو بیا زندگی بقیه ببین دلت کباب میشه .

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
خوشی زیاد

والا همه همینو میگن منم اوایل میگفتم خوشیع زیاد ولی الان میگم حتما یه چیزی تو زندگیش کمه ک اینجوریه،،

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

توی فامیل ب منو شوهرم میگن لیلی و مجنون ولی فقط خدا از زندگیمونو کتکایی که من میخورم خبر داره وفقط خدا میدونه توی مدتی که با همسرم زندگی کردم چه بلاهایی سرم اورده و واقعا صورتمو با سیلی سرخ نگه میدارم البته همیشه بد نیست ولی اکثر مواقع خود شمره

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 
چقدر ادم ناشکریه.واقعا خوشبخته .بگو بیا زندگی بقیه ببین دلت کباب میشه .

نمیدونم والا ...شوهرش ک انقققققد به حرفشه اگ بگه قند سیاهه شوهرشم قبول میکنه میگ اره سیاهه...بنظرت ظاهر زندگیش اینحوریه و تو زندگیش مشکل داره یا ن؟؟

شما فقظ ظاهر رو دیدی.شاید در باطن مشکلی داشته باشن.شاید شوهرش خیانت میکنه یا مشکل جنسی یا یه مریضی که شما نمیدونی هزارتا شاید دیگه…

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2706