2752
2734
عنوان

کسی که اینجوریه یعنی مشکلی داره تو زندگیش

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 59 پست
میخاد چشم زخم نزنن

نه بابا واقعا مریضه همش میره دکتر و قرص اعصاب میخوره 

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

شاید اخلاق شوهره خوب نیست یکی از فامیلامون شوهر پولداری داشت براش همه چیز تهیه می کرد حتی گذاشت تا دکترا درس بخونه مسافرت خارج از کشور در سال و خونه ماشین حتی ماشین زیر پای خانونش انداخت همه جوره ساپورتش کرد ولی دختره بعد از 17 سال زندگی مشترک جدا شد وقتی ازش پرسیدیم چرا گفت اخلاقش خوب نبوده همیشه خودش و خانواده اش رو تحقیر می کرده بهشون توهین می کرده خلاصه این دخترام بعد اینکه دکتراش رو گرفت و کار پیدا کرد برا طلاق اقدام کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بعضی چیزا تو ظاهر معلوم نیست بعضیا همه اینایی که شما گفتید دارن اما شوهر هیز یا خیانتکاره اما مثلا زنه نمیخواد کسی بدونه تا ظاهر زندگیشو ابروش حفظ بشه

من در کشوری زندگی میکنم که زیرآن پر از گنج ولی روی آن پر از رنج 
توی فامیل ب منو شوهرم میگن لیلی و مجنون ولی فقط خدا از زندگیمونو کتکایی که من میخورم خبر داره وفقط خ ...

عزیزم واقعا خیلیا شبیه توهستن وآبرو دار.

امیدوارم شوهرت به راه راست هدایت شه وقدرتو بدونه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731
نمیدونم والا ...شوهرش ک انقققققد به حرفشه اگ بگه قند سیاهه شوهرشم قبول میکنه میگ اره سیاهه...بنظرت ظ ...

نمیتونه اینقدر حفظ ظاهر داشته باشه

صد در صد بی نقص و عالیه زندگیش...

اما خوشی زیاد یکنواخت کرده 

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
بعضیا بخاطر یسری کمبود ها توی خونشون حالت افسردگی دارن، مثلا ویتامین دی بدنشون کمه بعضیام چون خدا ن ...

ببین کم خونی داره یعنی از این میشه؟؟؟هرچی میخوره برای درمان کم خونیش فایده نداره البته من از خودش شنیدم اینارو ک اطرافیان میگن اگ کم خونی شدید داشت نمیتونست دوتا بچع بزاد بچه هاشم ماشالله خوبن تپلی

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
نه بابا واقعا مریضه همش میره دکتر و قرص اعصاب میخوره

خوشی زده زیر دلش افسرده شده بیاد جای من ژندگی کنه افسردگیش خوب میشه😑 صددرصد تضمینی

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
نمیدونم والا ...شوهرش ک انقققققد به حرفشه اگ بگه قند سیاهه شوهرشم قبول میکنه میگ اره سیاهه...بنظرت ظ ...

دخترعموهای من اینطورین خیییلی خوشبختن ازهرلحاط اوکی ان. ولی وقتی بکسی میرسن همش ناله میکنن بخاطر چشم نخورن. 

بنطرم میگه ک چشم نخوره. ادم همچین شوهری داشته باشه روزبروز جوونتر میشه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
عزیزم واقعا خیلیا شبیه توهستن وآبرو دار. امیدوارم شوهرت به راه راست هدایت شه وقدرتو بدونه

ممنون عزیزم ان شالله 

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 
به ما چه  هر چی هست ایشالا رفع بشه ما تو زندگی دیگران نیستیم که هزار مشکل دارن مردم

ان شاءالله...میدونی قرص اعصاب میخوره من خیلیی بهش گفتم نخور این قرصارو بهشون عادت میکنی الان جوونی سنی نداری 

توی فامیل ب منو شوهرم میگن لیلی و مجنون ولی فقط خدا از زندگیمونو کتکایی که من میخورم خبر داره وفقط خ ...

عجب   

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
ببین کم خونی داره یعنی از این میشه؟؟؟هرچی میخوره برای درمان کم خونیش فایده نداره البته من از خودش شن ...

اره کم. خونی هم میتونه باشه 

ولی افسرده بودن یه آدم پولدار همه چیز تموم همچین چیز غیر عادی نیست 

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
مشکل اینه که خوشی زده زیر دلش،از بس خوش بوده پر تپقع شده.دوتا اتفاق ناجور تو زندگیش بیفته حالش جا می ...

بببین من نمیخام قضاوتش کنم ولی خب با این چیزایی ک دیدم نظرمنم همینه ک خوشی زده زیر دلش...قرص اعصاب میخوره من بهش میگم نخور بهشون عادت میکنی حالا بنظرت الکی اینجوریه یا واقعا مشکلی داره

عجب    

الانم بدون اینکه کسی فهمه از روانپزشک تلفنی ویزیت  شدم که قرص ارام بخش بخورم 

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 
2706