2733
2739
آره مهم اینه خدا درها روبازکنه ولی وقتی دربستست چی هرچی دعاکردن خانوادم هرچی نذری دادم هرچی سوره خون ...

ناامید نباش باید به خدا اعتماد داشته باشی که حاجتتو میده

این بنده خدا هم این حرفا رو میزد اما اینبار واقعا توکل کرد و اعتماد کرد و حاجت روا شد مهم نیس چه نذری می‌کنی و چقدر دعا می‌کنی مهم اینه یک بار وقتی به خدا سپردی دیگه خودت رو از نظر ذهنی آروم کنی خودت با ذهنت جلوی دریافت خواستت رو نگیری و هر بار یاد این قضیه افتادی بگی من سپردم به خدا دیگه کاری ندارم کی میخواد بشه چجوری میخواد بشه ولی مطمئنم بهترین موقع و به بهترین نحو میشه

نمی‌دونم چجوری منظورمو برسونم امیدوارم متوجه شی

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم بخاطر کیست از ۱۵ سالگی ک مجرد بودم دکترا میگفتن باردار نمیشی الان هم فقط یه تخمدان دارم  ...

موقع ازدواج شوهرت میدونست؟

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم
2731
بله کاملا متوجه شدم ممنون سعی خودمو میکنم

موفق باشی منم برات دعا میکنم

در کنارش برای بقیه منتظرا هم دعا کن

من ماهی که باردار شدم ینی اون هفته که اقدام میکردم به نیت ۱۴ معصوم برای ۱۴ خانم منتظر سوره مریم خوندم الان بالای ۵ تاشون باردارن اون یکیا هم شاید باشن من خبر ندارم چون ۶ نفر از نی نی سایتیا هستن که خبر ندارم حامله شدن یا نه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
خانم باورت میشه تمام منتظرهااطرافم باردارشدن

خداروشکر ان شاءالله ‌‌‌‌به زودی قسمت شما

یه تاپیک بزن از نی نی سایتیا پیدا کن اینجا خیلی زیادن

ناامید نباش باید به خدا اعتماد داشته باشی که حاجتتو میده این بنده خدا هم این حرفا رو میزد اما اینبا ...

احساس میکنم دارم باحرفات تکون میخورم من خیلی مهربان وخوش نیت بودم این مساله داغونم کرد 🙏🙏🙏

آره مهم اینه خدا درها روبازکنه ولی وقتی دربستست چی هرچی دعاکردن خانوادم هرچی نذری دادم هرچی سوره خون ...

منم یه صفحه نذر نوشتم هر جشنی بوده یه تیکه گل یا شمع دادن دستم ولی تا خدا نخواد هیچی نمیشه

کاش فضولی یه روز خز شه 

نگو به هیچ کس نگو که بگی نگاهاشون عوض میشه از نگاهای پر ترحمشون متنفرم مگه هر کی بچه نداره باید بمیره که اونجوری نگاه میکنین 

خدا جونم فقط به امید خودت ....                                                      نی نی سالم بهمون بده