2737
2739

برا بعد از کرونا ،بعد از کرونا تاپیک بزن تا ج بدیم الان کروناستتتتتت رعایت کنیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی یکسال و نیم دیگه عروسیته؟؟؟

بابا نهایت تا آبان سال بعد باشه چی یک سال و نیم واکسنش میاد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
بابا نهایت تا آبان سال بعد باشه چی یک سال و نیم واکسنش میاد 

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

خداجون مشکل همه رو حل کن ❤دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤عشق دارم چه عشقی نیومده روی دستش 😘😍تو تنهایی تموم زندگیمی  A❤M
2740
ابان سال بعد هم میشه یک سالو نیم دیگه😂😂😂

آبان امسال منظورم بود   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از دهنت بشنوه عزیزم

صد در صد همینه الان واکسنش کشف شده آمریکا فقط تولید انبوه مونده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرف شما رو باور کنیم یا وزیر بهداشت؟؟؟؟ که گفت تا ۱۸ ماه دیگه خیلی خیلی خوشبین باشیم واکسنش میاد

وزیر بهداشت مگه خداست واکسنش آمریکا کشف شده دیگه بالاخره با این همه علم ویروس نمی‌مونه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچی به جز لباس عروس دسته گل و عکس حرفه ایی مهم نیست خاص انتخاب کن 

خداجون مشکل همه رو حل کن ❤دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤عشق دارم چه عشقی نیومده روی دستش 😘😍تو تنهایی تموم زندگیمی  A❤M
2706