2752
2734
حرف شما رو باور کنیم یا وزیر بهداشت؟؟؟؟ که گفت تا ۱۸ ماه دیگه خیلی خیلی خوشبین باشیم واکسنش میاد

همه ی دانشمندها میگن ویروسش ناشناخته هست هیچ چیزی رونمیشه پیش بینی کرد. بعد ایشون چجوری      پیش بینی کردن؟!

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
وزیر بهداشت مگه خداست واکسنش آمریکا کشف شده دیگه بالاخره با این همه علم ویروس نمی‌مونه 

از آمریکا عاشق چشم و ابرو مان واکسناشونو بفرستن ایران؟؟؟  اونا کشفش کنن واسه خودشونو اگه برسن تولید کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهتره از خودش بپرسی خیلی وقته باهاش در ارتباط نیستم قطع رابطه ایم با وزیر بهداشت

ما هم باهاش قهریم 

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
بهتره از خودش بپرسی خیلی وقته باهاش در ارتباط نیستم قطع رابطه ایم با وزیر بهداشت

ولی جدا از شوخی منظورم این بود حرفش فقط یه احتماله هیچ قطعیتی نداره