2733
2734

لطفااااااااا بخونین کامل لطفااااا

بچه ها من با یه پسری رابطمون جدی بود جوری که قرار بود ازدواج کنیم و صرفا وعده نبود خانواده ها میدونستن 

ما پارسال ی بار کات کرده بودیم ینی رابطمون درگیر ی سری مشکلا شد و اون جا زد و بحث کردیم و دعوا و کات بدی کردیم یعنی واقعا همه چی تموم حتی خبر نداشتیم از هم

ولی بعد ی مدت برگشت 

ایندفعه مشکلامونو سعی کردیم حل کنیم ولی من متوجه شدم وقتی رابطه بخشی از زندگیمون میشه و مشکلا یکم فشار میارن( مشکلای ان چنانی نه ها مثلا این بار باباش مخالفت کرد با ازذواجمون بااینکه خیلی ب هم میخوریم ولی صرفا بهونه گرفت ) بجای اینکه بمونه بجنگیم مثل خیلیای دیگه ولی باز تو اوج رابطه کات کردیم ینی ناامید بود کاملا از رسیدنمون ب همدیگه 

ایندفعه برخلاف دفعه قبل همدیگه رو بلاک نکردیم 

من چندوقت پیشا از استوری هام هایدش کرده بودم و یادم نبود و چن روز پیش استوری گذاشتم از هاید ذر اوردمش و دیدم که دید زود استوریمو و تو پیجش هم رفتم هیچی نبود ولی بعد از چن دیقه دیدم ی استوری گذاشته ک ۲ ساعت پیش گذاشته بود ولی من هاید بودم درحالیکع استوری خاصی نبود هایدم کرده بود و فهمیدم ی استوری هم چن روز پیشش گذاشته بود ک اونم هاید بودم چون هایلایت کرده بود دیدم، بعد از دیدن استوری، بعد چن دیقه دیدم باز هایدم کرد که استوری و هایلایتاش واسم رفتن، الان میخواست بگه فهمیدم که منم هاید کرده بودی؟ خب کسی که کات کرده و همه جی تموم شده دیگه این کاراش چیه؟ تلافیه؟ خب ک چی

پستایی هم لایک میکنه که مثلا بخواد بگه حالش خوبه و از رابطه سمی خارج شده و این چیزا😐 درحالیکع اصلااااا ادمی نبود ک استوری بذاره یا پست اصن لایک کنه تو این همهههههه مدت

هنوز درگیرمه بنظرتون؟ چشه؟😑 بچه ها لطفا نصیحت اینا نکنین دنبال این فازا نیستم ممنون😁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای😂😂😂😂 گفتم بذار بمونه خوشیامو ببینه بسوزه😂

ن ولش کن 

اتفاقا حضورش پر از انرژی منفیه برات نمیزاره رو اهدافت تمرکز کنی 

بنداز دور این پسر ضعیف بدرد نخور رو

وای😑🥲 اخه دوسش دارم🥲

صرفا دوسداشتن برای یک رابطه کافی نیست 

کسی ک الان انقدر ضعیفه و درمورد بدست اوردنت جدی نیست هیچ ارزشی نداره 

اگه این آقا این کارارو برات انجام نمیده اون بیرون کلی مرد هست ک میخواد برات انجام بده 🙂

قدر خودتو بدون 

تو لایق اینی ک برات بجنگن ن پسر بدرد نخور ترسویی ک هایدت کنه و پشت گوشی قایم شه

صرفا دوسداشتن برای یک رابطه کافی نیست  کسی ک الان انقدر ضعیفه و درمورد بدست اوردنت جدی نیست هی ...

خیلی قشنگ بود حرفت🥲❤️❤️❤️ ممنونم از راهنماییت❤️ برام دعا کن🍀❤️

خیلی قشنگ بود حرفت🥲❤️❤️❤️ ممنونم از راهنماییت❤️ برام دعا کن🍀❤️

قربونت برم فقط کافیه چشماتو باز کنی و با حقایق زندگی منطقی برخورد کنی 

ازدواج بسیار پیچیده تر از اون چیزیه ک فکر میکنی من و نامزدم دوست بودیم چندین سال و تجربه دوستی دارم فکر نکن مثل یسری از خانم های اینجا گارد میگیرم در مقابل رابطه تون ن اصلا 

اما ناراحت میشم میبینم انقدر راحت خودتونو حیف میکنید 

اون بیرون پررررررر از مردِ ک قطعا تعداد ایده ال ها هم بالاست فقط خودتو ارتقاع بده پیشرفت کن ببین چجوری کیس های خوب برات سر و دست میشکونن و تو در اون لحظه بابت تمام تاپیک هایی ک ساعت ۳ صبح برات ی پسر بدرد نخور بز دل زدی ب خودت لعنت میفرستی😄

خلاصه ک اعتماد بنفس داشته باش / پیشرفت کن / ب مردا فکر نکن/ باور داشته باش ک لایق بهترینایی❤️

2706