2752
2734

نمیدونم ولی سوره واقعه هرشب بخون خیلی خوبه 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جالب پس سوره ی ق رو هم به سوره های رزق و روزی و برکت آور اضافه میکنم 

قسمتی از وصیتنامه ی شهید زبرجدی سهراب تهران هر شب سوره ی واقعه بخونید فقر از شما روی بر میگرداند 

تاپیک یه کاربری : بچه ها واستون معجزه دارم هر شب سوره ی واقعه بخونید برای افزایش رزق و روزی و برکت هست ، ببینید درآمد همونه فقط برکت زیاد میشه مثلا فریزر رو باز میکنم گوشتا از زیادی میریزه بیرون به سوهرم میگم تو رو خدا دیگه گوشت نخر جا نداریم یا میگفت قبلا پوشاک و لوازم آرایش کم و ارزون میخریدم الآن زیاد و همه مارک  .‌

+ سوره ی ق که گفتین 😍

فقط اولین روزی که میخوای بخونی ( یا عملی رو انجام بدی ) اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه .‌

* تقویم ایام قمر در عقرب سال ۱۴۰۳ : 

سوره ق به همون روش که سه بار پشت سرهم بخونی بدون اینکه وسطش حرف بزنی یا کاری کنی؟ 

اره واقعا برای افزایش روزی معجزه اس انجام بده یه مدت بخدا که متعجب میشی 

ممنونم بابت تاپیکت یاداوری شد منم دوباره بخونم

واقعه برای رفع فقز هست نه وسعت رزق  واقعه رو هرشب میخونم‌ اون خواصش رفع فقر هست

وسعت رزق ( در اون اسکرین در مورد سوره ی مزمل گفته ختم ۱۱ شبه ی سوره ی مزمل ) 

و سوره ی یس بخون و به هر مبین که رسیدی حاجتتو بگو 

( روط شروعش روز قمر در عقرب نباشه بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا نباشه