2733
2739
عنوان

تست کرونا دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 27 پست
منفی کاذبه شاید.آخه مطالعات آماری که ما داشتیم راجع به بیماری ها( قبل از کرونا) درباره ی بیماری ها م ...

خودمم همین فکرو میکنم اخه تاحالا پیش نیومده بود اینجوری بشم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همین علائم رو داشتم و الان بویاییم صفره کرونا خفیف دارم و قرنطینه ام و ریه هام درگیر نشده.فقط اسک ...

اسکن نگرفتم من. فقط ازمایش خون

دکتر گفت مراعات کن بویاییت برمیگرده

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
خداروشکر که تستتون منفی بوده خیلی خوشحالم براتون

عزیزم😍😘😘😘❤️💋

2731
خدا میدونست و نذاشت امسال حساسیت بگیری😂😂😘

از اواسط اسفنده فقط سوزش گلو رو دارم ، که تا چایی می خورم خوب میشم همون اول صبح
با این حال بازم هر روووووووووووووز توهم کرونا دارم

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
عزیزم کرونا از نوع خفیف بوده دقیقا مثل من شاید چون خفیف بوده تشخیص ندادن ممکنه تو بدن اطرافیانتون شد ...

پس چرا دکتره بهم هیچی نگفت😭

از اواسط اسفنده فقط سوزش گلو رو دارم ، که تا چایی می خورم خوب م ...

ب خودت تلقین نگن عزیزدلم ایشالا ک چیزی نمیشه

2740
مگه از خون می فهمن؟ من شنیدم نمونه برداری از ته گلو و اسکن ریه است!!!

بله درسته ازمایش خون برای اوایل بیماریه،، اگ خیلی حاد باشه ازتون اونجوری نمونه برداری میکنن

چون خفیفه الان فصل سرما خوردگی نیست شااااایدم یه حساسیت فصلی باشه باز مراعات کن که اگه کروناست به دی ...

حساسیت تاحالا نداشتم. نمیدونم مجبورم فعلا مراعات کنم