2733
2739
عنوان

تست کرونا دادم

2260 بازدید | 27 پست

خانما من همونیم که حس بویاییم رو از دست داده بودم

همون شب رفتم بیمارستان و تست دادم و خداروشکر منفی بود جوابش

ولی اصلا بویاییم برنگشته نمیدونم چرا هیچ حسی ندارم اصلا بینیم کیپ نیست و سرمانخوردم

اینو بگم اول تب و لرز کردم و بعد سردرد و چشم درد شدید دوروزه بعدشم بویاییمو از دست دادم😒😒 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم کرونا از نوع خفیف بوده دقیقا مثل من شاید چون خفیف بوده تشخیص ندادن ممکنه تو بدن اطرافیانتون شدید ار خودشو نشون بده پس شما برای احتیاط دو هفته تو یه اتاق ایزوله باشید ظروفتون جدا باشه از حمام دستشویی هم که استفاده وردید سریع همه حا آب وایکتس اسپری کنید چون علائم کرونای خفیف از دست دادن حس بویایی هست چون تو کروتای خفیف سینوس ها درگیر میشن نه ریه ها

من همین علائم رو داشتم و الان بویاییم صفره کرونا خفیف دارم و قرنطینه ام و ریه هام درگیر نشده.فقط اسک ...

گلو دردم داشتین؟ 

زندگی را باید زندگی کرد آنطور که دلت می گوید  
گلو دردم داشتین؟ 

اره عزیزم اول دو سه روز سر درد شدید و گلو درد بعد دو روز بدن درد یه روز تب و لرز بعدشم همه قطع شدن فقط حس چشایی بویاییم مخصوصا بویاییم صفره سردرده خفیف هم دارم

شاید کیت شون تشخیص نداده ولی شما دوهفته خودتو قرنطینه کن 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2740

من حساسیت بهاره شدید دارم
پارسال و سال قبلش هم اتفاقا تب هم کردم و گلو درد شدید داشتم ، دکتر که رفتم گفت حساسیته ، حتی یادمه اون موقع قبول نکردم و گفتم من تب کردم چطور ممکنه حساسیت باشه
و دو تا دکتر دیگه هم رفتم ، و اونا هم بهم گفتن حساسیته ، که با تلفست و قرصای حساسیت دیگه خوب شدم ، در صورتی که سرماخوردگی استامینوفن می خوردم اصلا خوب نمیشدم
بهش میگن تب ینجه
ممکنه حساسیت هم باشه
امسال ولی خدارو شکر علائم سالای قبل رو فعلا نداتم بزنم به تخته
که اگه داشته باشم خدایی نکرده،  قطعا از ترس سکته کمی کنم   

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
من حساسیت بهاره شدید دارم پارسال و سال قبلش هم اتفاقا تب هم کردم و گلو درد شدید داشتم ، دکتر که رفتم ...

خدا میدونست و نذاشت امسال حساسیت بگیری😂😂😘

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده