2733
2734
عنوان

تو اولین قرارت چه سوتیایی دادی پیشش😀

| مشاهده متن کامل بحث + 33616 بازدید | 685 پست
من چندسال پیش با دوستم رفته بودم قرار بعد دیدم دوستم رو زمین دنبال چیزی میگرده گفتم چیشده گفت گوشوار ...

۱۰۰۰توووووومن؟؟؟ خخخخخ من جای تو بودم خفش میکردمم😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روز ازنامزدیمون میگذشت خانواده همسرم زنگ میزنن که بیاند خونمون درباره تاریخ عقدصحبت کنن،ماهم بابا ...

خدا به بابات رحم کرده وگرنه سوار فرغونم میشده  

2742

این سوتی هم مال شوهرم ودوستش.اسم دوستش رضاست.یه بار شوهرم زنگ میزنه به رضا بعد خانومش جواب میده شوهرم فکرمیکنه بچه خواهر رضا بهش میگه خوبی عزیزم گوشیومیدی به رضا عموجون،زن دوستشم باجدیت میگه آقارضا حالشون بده بعدمیگم باهاتون تماس بگیره.پایه خنده ای شده بودا آخه خانوم دوستش یه کم صداش بچگونه ونازک

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید
من اوایل نامزدی یبار به همسر عمدا پیام فرستادم..دقیق متنش یادم نیس اما مثلا طنز بود که یه جمله این ج ...

اون دیگه فک کرده داری چراغ سبز نشونش میدی 😀😀😂

خدا به بابات رحم کرده وگرنه سوار فرغونم میشده    

یهو آخر سر پیاده میومده میگفته بابا بپر رو کولم بریم😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
این سوتی هم مال شوهرم ودوستش.اسم دوستش رضاست.یه بار شوهرم زنگ میزنه به رضا بعد خانومش جواب میده شوهر ...

😂😂😂 

2740
دوسه بار فقط پلیس میخواست دستگیر کنه به خاطر اعمال مثبت ۱۸ 

ن به اون موقع ک حتی لباستم نگا نمیکرده ن بعدش ک تو خیابون کارای مثبت۱۸کرده😂😂😂😂

ن به اون موقع ک حتی لباستم نگا نمیکرده ن بعدش ک تو خیابون کارای مثبت۱۸کرده😂😂😂😂

از آن بترس که سر به تو دارد همینه دیگه😂😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
سلام این سوتی مال یکی از دوستامه ولی خیلی باحاله گفتم بگم یه روز شوهر دوستم تو حموم بوده بعدش زمانیک ...

یکی زنگ بزنه امبولانس واسه من😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2706