2733
2734

بچه هاا این تاپیک رو قبلا زدم خیلی خوب بود ولی یه سری مریض و عقده ای گزارش زدن ک مسائل اتاق خواب رو پیش کشیدن  اخه کیییی اولین بار اتاق خواب قرار میزاره 😐 یا اینکه اومدن از باد معدشون میگن یه کم رعایت کنیم ک این عقده ایا گزارش نزنن دوباره بترکه تو این قرنطینه ک حوصلموت سر رفته یه چن ساعتی دور هم بخندیم 😘😘😘 من تعریف کرده بودم ولی دوباره میگم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

اولین بار ک قرار گذاشتیم چون واسه اشنایی بیشتر بود خانواده هامو خبر داشتن من با مامانم رفتم کنار یه طلافروشی منتظربودیم بیاد ک نگو اقا از سرکار اومده خوابش برده بعدم ک خواب مونده دیقه ۹۰با هول و لا پاشده راه افتاده منم ک دیدم این دیر کرده برگشتم به سمت طلا فروشی تو اینه اش نگامیکردم به خودم دوتا تار مو سیخ وایساده بود با تف داشتم اونارو میخوابوندم مامانم گف اون نیس؟ برگشتم دیدم پارک کرده دارع منو نگا میکنه 😑 خلاصه با خجالت رفتم سوار شدم رفتیم تو یع پارک نمیدونم خر مغزم گاز گرفته بود ک اون روز تصمیم گرفتم پاشنه بلند بپوشم موقع قدم زدن همش پام پیچ میخورد استرس داشتم دست و پام میلرزید گف بنظرم بشینیم بهتره میترسم این دفعه پات بشکنه 😑

روبرمون یع بستنی فروشی بود بهم گف چی میخوری بگیرم منم گفتم هرچی ک خودت میخوری برا منم بگیر فرقی نمیکنه رف اب هویج بستنی گرفت اقاا اونو خوردم یه کم ک استرس و حالت تهوع داشتم اونم زد بدترش کرد تو راه برگشت به زور و نذر و نیاز خودمو کنترل کرده بودم معدمو خالی نکنم روش انقد صلوات واسه اماما نذر کردم ک وقتی خونه رسیدم قاطی کرده بودم کدوم تعدادصلوات واسه کدوم امام بود 😶

۱۰دیقه مونده بود برسیم دیگه دیدم نمیتونم کنترلش کنم گفتم میشه نگه داری حالم خوب نیس سریع نگه داشت

دیدم با نگرانی زل زده بهم استفراغمم داره میاد گفتم میشه یه اب معدنی برام بخری تا رف بخره بیاد سریع پریدم پایین کنار جوب اوردم بالا رژم پاک شده بود رنگم مثه گچ سفید هرکی میدید فک میکرد حاملم😑😑 دهنمو پاک کردم خودمو انداختم تو ماشین رژمو زدم متین و با وقار دوبارع منتظر موندم بیاد😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تیپ مدرسه منی که حتی کرم نمی زدم

با تحریک دوستاس مدرسم

چنان ارایشی کردم😔😔😔

ضاااایع

حالا فکر کنید منو بدون ارایش دیده بودا

قبلا

شوهرمم کم نیاورد

رک گفت بدون ارایش بهتری

همدنجا پاک کردم😒

2728

من تا قبل عقد نگاش نمیکردم به حدی خجالتی بودم همش سرم پایین بود ی روز گفت بابا ی بار حداقل به چشم برادری نگام کن شاید نپسندیدیم😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
مثل بهت زده ها فقط نگاش میکردم  بغضم گرفته بود  بعد وقتی یه جمله میگفتم فعلشو اول میاورد ...

یکیشو مثال میزنی برام ترکیدم از خنده😂

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
2738

اولین بار رفتیم پیتزا من مثلا خواستم کلاس بذارم اخرش دو تیکه رو نخوردم الان که الانه دلم پیش اون 2 تا تیکه پیتزاست   شوهرم میگه میخواستم بردارم بخورم از تو خجالت کشیدم 

بعد جلسه آشنايي هفته بعدش قرار گذاشتیم رفتیم کافه من سوتی نداشتم پیشش ولی شوهرم هول بود،چراشو نميدونم دفعه چندهزارمشم بود خواستگاری رفته بود لعنتی😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

وای اولین بار از مدرسه با دوستم رفتیم من مانتو مدرسه شلوار لی از زیر پوشیدم وسط راه رفتیم سینما شلوار مدرسه رو دراوردم. شلوار لی پوشیدم خعلی ضایع بود... 

بعدم که اومد اصلا لال شده بودم میگفت چرا ساکتی میرم اااا حرف بزن... منم زبونم بند اومده بود انگار هیچ حرفی نداشتم. گفت چیه پشت تلفن منو میخوریییی اینجا ساکتی🤣

اخی قسمت نشد بهم برسیم... 

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2706