2737
2739
عنوان

تو اولین قرارت چه سوتیایی دادی پیشش😀

| مشاهده متن کامل بحث + 33616 بازدید | 685 پست
اره لامصب 😂😂  کلا شوهرم فامیلمونه ‌‌‌.... مادرشوهرم ب عنوان پرحرفترین ادم فامیل شناخته شده🤣 ...

اوه اوه😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااااااااام عزیزم خوبی ؟ امروز رفتم آز دادم منفی بود هنوزم پریود نشدم

بخوبیت خواهری😘 عهه چند روزه عقب انداختی؟ 

2731
باید ۱۹ این ماه میشدم. خدا شاهده این بچه من اگر به دنیا بیاد چنان بزنم در باسنش که اینقدر منو زجر می ...

دنیا نیومده داری تهدید میکنی بچه رووو😂😂😂😂

انشاالله حامله باشی پریود نشیی😘😘 نزدیک یه هفته اس عقب اندختی پس قبلانم اینجوری میشدی ک عقب بندازی؟ یا منظم بود

دنیا نیومده داری تهدید میکنی بچه رووو😂😂😂😂 انشاالله حامله باشی پریود نشیی😘😘 نزدیک یه هفت ...

از تیر که تو اقدامم دوره هام منظم و ۲۷ روزه اس . ماه پیش بعد ۶ روز تاخیر پریود شدم الانم که دوباره ۷ روزه عقب انداختم و آز خودم هم منفی شد

از تیر که تو اقدامم دوره هام منظم و ۲۷ روزه اس . ماه پیش بعد ۶ روز تاخیر پریود شدم الانم که دوباره ۷ ...

انشاالله  به حق همین اذان این ماه دیگه باردار میشی😘😘😘

2738