2737
2734
عنوان

تو اولین قرارت چه سوتیایی دادی پیشش😀

| مشاهده متن کامل بحث + 33616 بازدید | 685 پست
یه روز ازنامزدیمون میگذشت خانواده همسرم زنگ میزنن که بیاند خونمون درباره تاریخ عقدصحبت کنن،ماهم بابا ...

وای😂😂😂😂😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسه بار فقط پلیس میخواست دستگیر کنه به خاطر اعمال مثبت ۱۸ 

ما رفتیم تو یه جای پر دار و درخت ک چند تا باغ بزرگم بود اون اطراف  رفتیم درست روبروی یه باغ ک درش به سمت ما بود بساط پهن کردیم یه کم اون خوراکی خریده بود یه کمم من ریختیم وسط فصل گوجه سبزم بود یه عااالمه من با خودم برده بودم شروع کردیم به خوردن نگو نگهبان همون باغ از لای در مارو دید زده پیر بود فک کنم ۶۰میشد رفته به پلیس خبر داده 

چند دیقه بعد دیدیم یع ماشین شخصی اومد جلومون وایساد اشاره کرد به ما ک بیاید اینجا من نرفتم اون رف گف نگهبان باغ گزارش داده ک اینجا کارای مثبت ۱۸میکنید ما داشتیم فقد گوجه سبز میخوریمااااا تازه رسیده بودیممم بیشور الکی گفته بود اونم مجبور شد کارتشو نشون بده گف من از همکاراتونم چشم الان میریم پلیسع رف اینم خیلییییییی عصبانی بود از دست پیرمرده میگف ابرومو برد رف شماره پلاکشو برداش ک بده جریمه براش بنویسن😑😑😑

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
سلام این سوتی مال یکی از دوستامه ولی خیلی باحاله گفتم بگم یه روز شوهر دوستم تو حموم بوده بعدش زمانیک ...

خخخخخخ....کفدزمین پهن شدم ازخنده علی الخصوص آخرش که شمشیرتم بیار

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید
2728
خرید میرفتیم بافاصله ازش راه میرفتم.  گروه خونم با فاصله ۵تاصندلی کنارش نشستم 🤦‍♀️تاروزعقدم شم ...

فقط اونجاش که گفتی پر رو میشی🤣🤣🤣🤣🤣

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
سلام این سوتی مال یکی از دوستامه ولی خیلی باحاله گفتم بگم یه روز شوهر دوستم تو حموم بوده بعدش زمانیک ...

وای خاک بر سرم😲😲😵😵😨😨

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

من اوایل نامزدی یبار به همسر عمدا پیام فرستادم..دقیق متنش یادم نیس اما مثلا طنز بود که یه جمله این جوری داشت این بود  که لب رو ول کردی لپ و میبوسی؟؟ بعد سریع نوشتم ببخشید اشتباه فرستادم اونم گفت چه اشکالی داره به منم بفرستی؟؟؟ یعنی خاک توسر من

2738

ای واااااای نننننن😲😲😲😲

ترکیدممم  شمشیر جوووومونگ😂😂😂😂😂😂😂😂

من جاااای اون بودم دیگه هیچ وقت  با پدر زنم روبرو نمیشدمممم🤣🤣🤣🤣🤣

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

من چندسال پیش با دوستم رفته بودم قرار بعد دیدم دوستم رو زمین دنبال چیزی میگرده گفتم چیشده گفت گوشوارم افتاد گم شد بعد من پسره خودش هممون داشتیم میگشتیم زمینو گفتم چندگرفته بودی گفت هزار تومن یهو پسره پاشد گفت گرفتی مارو ... پول میدم برو ۵تا بگیر من فک کردم طلاس . خدای سوتی بود این دوست من

عمه ی شوهرم مدیرابتداییمون بود بعد شوهرم به عمش گفته بود که رفتیم خواستگاری یکی بااین مشخصات عمش گفت ...

وای وای وای پوکیدم اصن🤣🤣🤣🤣

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2706