2737
2734
من متاسفانه😁🤣 ۱۴ سالم بود سال ۸۸ هرچقد گفتم دس به ابروهام نزن گوش نداد ارایشگر🙄بجا درست کردن موها ...

الان ۲۴ سالمه و هرکی سراغ فیلم و عکس عروسی بگیره الکی میگم نمیدونم کجان! 😁

💕

سه سال از من بزرگ تری چقدر زود ازدواج کردی

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متاسفانه😁🤣 ۱۴ سالم بود سال ۸۸ هرچقد گفتم دس به ابروهام نزن گوش نداد ارایشگر🙄بجا درست کردن موها ...

😂😂😂😂😂😂😂

خدا نکشتتت تصورت کردم وای مادرشوهرا فک میکنن عروس هرچقد عجق وجقی بشه بیشتر میتونه پز بده پیش فامیلاش😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
و همچنین مال شما

🙋💜💋

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
2728

خواهرشوهر من کپی همین شده بود مو نمیزد با این عکساشو دیدم 😂😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
😂😂😂😂😂😂😂 خدا نکشتتت تصورت کردم وای مادرشوهرا فک میکنن عروس هرچقد عجق وجقی بشه بیشتر میتونه پز ...

من آرایش ام ساده بود دوستش داشتم اروپایی شیک بعد مادرشوهرم میگفت خوب درستت نکرده بودن گفتم برو بابا 😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
خداروشکر من نبودم من ۹۳ آخراااااش بودم

منم وسطای ۹۳😀😀😀

مدل شینیون منو آرایشگرم گفت سیندرلایی ،پشت موهام کلا جمع بود با تاج بلند جلوشم فرق کج

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

چه زود ازدواج کردین از من ۴ سال بزرگترین

خوشبخت و سلامت باشین😘

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
خاله بیچاره من وایی کل ابرو هاشو زده بودن بیچاره از ابرو کچل بود رفت اخرش هاشور کرد دیگه اون ابرو ها ...

چقد بد بوووود واقعااااا با تیغ میوفتادن به جون عروس  

ما بهشون میگفتیم فشن😂😂خواهرم سال 87 عروسی کرد یه ورژن خفیف تر ازین بود

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
😂😂😂😂😂😂😂 خدا نکشتتت تصورت کردم وای مادرشوهرا فک میکنن عروس هرچقد عجق وجقی بشه بیشتر میتونه پز ...

😂😂 بخدا لباس عروس ساده ایی که انتخاب کرده بودم هنو جلو چشمه ولی نذاشتن😣یه لباس پرکار و سنگینننن برام برداشتن ارایشگاهی که میخواستم نبردن گفتن گرونه آتلیه ام نگرفتن🤨سگ توو روحشون

ولی دیگه از ما گذشت پسرم ۷ سالشه هرچند همسن های من هنوز ازدواج نکردن یا تازه ازدواج کردن...ولی خب لباس و ارایش شنیونشون و...میبینم منم دلم میخواد😣

💕
سلام خواهر جان، صبحت بخیر 🌹😘

سلامم گلمم صب توام بخیر عزیزدل صلواتتو فرستادم ۱۰تا😘😘

چقد بد بوووود واقعااااا با تیغ میوفتادن به جون عروس    

ابرو نداشت ابرو هارو میزدن با تیغ ابرو میکشیدن من تو عروسیم گفتم دوست ندارم تیع بزنید من ۹۷ عروسی کردم چه زود گذشتت الکی الکی 

2706