2737
2739
سال اول دانشگاه يكى از همكلاسيام يه مدت نيومد بعد كه اومد ديديم ابروهاش اين مدلى شده شروع كرد پز داد ...

اره خیلی به خود‌شون افتخار میکردن😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگمااین دوره عروساجذابتر بودن عروسیاهم بیشتر خوش میگذشت

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
تو فامیل پدری من فقد یه چیزشون خیلیی خوبه اینکه  خیلی خیلی دیر موهاشون سفید میشه مامان بزرگم 80 ...

من ۲۵سالمه چندتا تار سفید تو موهامه اینقد ناراحتم 

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

بچه ها بیاین تاپیک اخرمم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4190722/تو-اولین-قرارت-چه-سوتیایی-دادی-پیشش?postId=131985222

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738

سال ۸۹یا ۹۰ اوج این آرایشا بود.

سه تا جاری قبل از من همشون اینجوری بودن .

هر سه شون عروس ۸۸ تا ۹۰ بودن.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

بخدا میکاپای الان دست کمی ازین نداره

ابروهای الان مکعب مستطیل بصورت افراطی پهن و سایه های عجیب و شاین و هایلایتر ک میزنن ب قسمتای برجسته صورت ک برق بزنه!

قیافه های همه عملی و شبیه هم هم ک بماند

کلا تو هر دوره ای خزوخیل هست

اره خیلی به خود‌شون افتخار میکردن😂

میخوای خودت معروف کنیا از جونت مایه گزاشتی فقط این ایده هارو از کجا کشف میکنی الله علم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂رفتی صدر جدول نی نی سایت 😂😂😂😂😂😂😂به منم یه امضا بده میخوام قاب کنم بزنم به دیوار اتاقم از تو  درس بگیرم 😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706