2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمی کنم ناراحت بشم... اما اگه خیلی دنبال یه اسمی گشتم و یه دونه که هیشکی از اطرافیان نذاشته بود رو بذارم بعد اونم بدو بدو توی همون چند سال اول اسم بچه اش رو بذاره شاید حرص بخورم.... ولی اسمایی مثل سارا و مریم و اینجور اسما رو که اصلا ناراحت نمیشم. دیگه عادی شده

Shadow
2728
2740

من اسم پسرمو گذاشتم امیر حسام همون سال سه نفر تو فامیل شوهرم همون اسمو گذاشت گفتن انقد از پسرت خوشمون میاد اسمشم گذاشتیم الان چهار تا امیرحسام داریم تو فامیل شوهر 😂😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
به نظر من تو صدا کردن مشکلی پیش نمیاد میدونی چرا میگم؟  چون ما دوتا زهرا داریم هیچوقت نشد تو ص ...

راستش نه . فامیل ما اصلا اسم تکراری نداریم اما فامیل شوهرم دقیقا ۴ تا زهرا دارن. تو مراسما آنقدر قاطی میشه. ی بار سر همین سوتفاهم شد و جنگ. مادرشوهرم داشت راجع دختر خودش حرف میزد. طرف مقابل فکر کرد داره راجع خواهر شوهرش میگه.....جنگی شداااا  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ناراحتی نداره عزیزم حتما قشنگه که میزارن...بعدم باید به خودت افتخار کنی که خوش سلیقه ای..یکی ا فامیلا اسم منو رو دخترش گزاشت بابام گفت چرا اسم دختر منو گزاشتی گفت هم قشنگه هم بده همش اسمشو میاریم وقربون صدقش میریم

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست