2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه هرچی اسم های قشنگ قشنگ و امروزی هست فک و فامیل هامون دارن میذارن. 

اسمهای زیبا خیلی زیادن بری اسامی مجاز ثبت احوال میبینی که خیلی اسم ها هستن که به دلت میشینن من حتی خواهرم یه اسمی پسندیده بود که شبیه اسم دخترم بود و تقریبا هم اوا بودن بهش گفتم اگه میخوای اسمش تک باشه نزار چون خیلی شبیه اسم دختر منه فقط توی یه حرف اول تفاوت داشتن

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2728
خوب نوه عمه نزدیک نیست ولی اسمهای جدیدتر و بهتری هم میتونین پیدا کنین من خودم یه اخلاقی دارم که یکی ...

اره ولی شوهرم اسمای عجیب غریب میگه که بینشون مهراد بهتر بود میگه دوتا بچه هارو تو اسم گذاشتی اینو خودم میزارم 🤭😐

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
با همیم تقریبا توی یه ماه

ماهور اسم مشترک بین دختر و پسره و این از زیباییش کم میکنه 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2740
اگ خیلی رفت و امد داری نزار اگ ن مشکلی نیس نزدیک نیستن خیلی

نه اصلا با دختر عمم رفتو امد نداریم سالی یه بارم نمیبینیم ولی به گوششون میرسه 😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اره ولی شوهرم اسمای عجیب غریب میگه که بینشون مهراد بهتر بود میگه دوتا بچه هارو تو اسم گذاشتی اینو خو ...

بهتره یه لیست اسم خودت انتخاب کنی و بگی شوهرت از بینشون انتخاب کنه کاری که خواهر من کرد اونم شوهرش اسامی عجیب غریب دوست داشت خواهدم خودش یه لیست نوشت بهش گفت از بینش انتخاب کنالبته نظر من اینه که بچه فامیلشو از پدر میگیره پس انتخاب اسمش با مادره

بهتره یه لیست اسم خودت انتخاب کنی و بگی شوهرت از بینشون انتخاب کنه کاری که خواهر من کرد اونم شوهرش ا ...

فک کنم اینم اخرش خودم انتخاب کنم 😂🤭