2733
2734

نمیدونم شاید اگه کسی اسم بچمو بزاره ناراحت نشم تا الان که پیش نیومده ولی خودم دوست ندارم اسم بچه فامیل نزدیکو بزارم این همه اسم خوب یکی دیگه انتخاب میکنم که هم جدیدتر باشه هم به سلیقم نزدیک

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان شوهرم گیر دا ه بزاریم مهراد بعد نوه ی عمم مهراده میگم حالا میگن اسمه نوه ی مارو گذاشتن بعد تو یه شهر دیگنا به نظرتون نزارم یا بزارم؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

البته یه سری اسامی فراوانیش زیاده مثل اسمهای مذهبی و اگه قصد اسم مذهبی باشه خوب دامنه انتخاب کمه و کسیم ناراحت نمیشه ولی یه سریا کلی میگردن یه اسم خاص میزارن بعد یکی میاد همونو میزاره رو بچش اونم فامیل نزدیک به نظرم جالب نیست

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2738
خدایی اونی که میزاره اسم بچه فامیل نزدیکو فازش چیه.بی مزه میشه اسم هردو بچه یه جورایی

آخه هرچی اسم های قشنگ قشنگ و امروزی هست فک و فامیل هامون دارن میذارن. 

الان شوهرم گیر دا ه بزاریم مهراد بعد نوه ی عمم مهراده میگم حالا میگن اسمه نوه ی مارو گذاشتن بعد تو ی ...

خوب نوه عمه نزدیک نیست ولی اسمهای جدیدتر و بهتری هم میتونین پیدا کنین من خودم یه اخلاقی دارم که یکی تو باشگاه دخترم اسم قشنگی داشت و خوشم اومد ولی روی بچه دومم نزاشتم چون اسم طرف فراوانیش کم بود 

چه استوری گذاشت مگه؟ 

یه چیزی تو مایه های اینکه مثلا منو بابا منتظر ماهورا خانوم هستیم 

البته نه اون خانوم نه من هیچکدوم به هم دیگه نگفته بودیم روی یه اسم اتفاق نظر داریم 

من حالا با استوری اینو فهمیدم اگر ماهور بزارم خب اون چون علنی کرده ضایس دیگه 

2706