2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خییییییییییییییلی التماس دعا دارم عزیزم خیلی ناامیدم میخوام خودکشی کنم اسمم زهراست برای شفای من و خواهرم و مادرم دعا کنید لطفا که زندگیمون سر و سامون بگیره

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2731
لطفا برای دوستام بخونید  @oمادرانهo    ‍ @نخودچی1403    

سلام 🥰🌹❤️ به یادتم همیشه🥺چه روزای سختی سه تایی داشتیم🥲

الهی تنت سلامت حاجاتت روا وعاقبتت بخیر🤲

استاتر جان قبول حق ومراد دلت به خیر روا شه

آمین🤲

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

استارتر جان لطفا برای حاجت وسلامتی وآرامش

ایشونم تونمازهاتون دعاهاتون یادی کن🌹

@مائده6525221    

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
سلام گلم 😘  حاجت روا باشی 🙏

فدای تو عزیز دلم 🌹❤️

من فکر میکردم کاربریتو عوض کردی🥰

الهی سرت سلامت روحیت شاداب خدا گل پسرتو برات حفظ کنه .انقدر ذوق زده شدم دیدمت

اوووه  خیلی زیاد ....نگو ونپرس❤️🌹

حاجت رواشی گلم اسمم فاطمس دعاکن یچم صحیح و سالم بدنیا بیاد و زایمان و بارداری عالی و راحتی داشته باشم و این بیماری ای مشکوکم بهش ازم دوربشه و اصلا این نباشع

سلام، ممکنه همون آخر آخرا،

اگه حوصلتون کشید، 

دعام کنین از ته قلب؟ 😢 

اسمم پریساست. برا ازدواج موفقم ک باعث آرامش و سربلندی خودمو خانوادم بشه. 

این آخرا هرکی اومده باب میلمون نبوده، سنم داره میگذره.. 😔 من دیگه سپردم دست خدا

2706