2733
2734

نه

چون سارا که کلا زیاده

دل ارا و دلارامم یکی نیستن مهم نیست

من مثلا اگه حامله باشم و گفته باشم‌میخوام فلان اسم رو بذارم بعد یکی بلافاصله بذار رو بچه ش بدم میاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه زمان قدیمه نه بابا ناراحت نمیشه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2731

اره

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2740

حق داره ناراحت بشه، ولی فقط توی دل خودش   من خوشم نمیاد کسی این کارو بکنه، ولی واقعیت اینه که سرقفلی اسمو که نخریدم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ناراحت نمیشم فقط چون مشکل تو صدا کردن پیش میاد سخت

به نظر من تو صدا کردن مشکلی پیش نمیاد میدونی چرا میگم؟ 

چون ما دوتا زهرا داریم هیچوقت نشد تو صدا کردن هر دو بگن بله چون متناسب با مکانی که هستن تن صدا کردن فرق میکنه. متوجه شدی؟ 

تو مورد اولی ناراحت نمیشم حرصم میگیره....

توی دومی اما نه کلا ناراحت نمیشم

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°