2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم کم اوردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا کاش ماهم تازه عقد میکردیم نه فکری نه خیالی تورو خدا قانع باشید .ماماناهم زیاد ازاین حرفا میزنن با دل نگیر منو مامانم تازه من دوتا بچه دارم همش میزنیم تو سر و کله هم .بخدا من افسردگی و بی اعصابی داغونم کرده تازه اول راهیت صبورباشید 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
اگه عقدین چرا نمیرین خونه خودتون  به شوهرت بگو خونه بگیره  اگه به انتظار گرفتن مراسم عرو ...

عزیزم کافیه اینو بگم تا مادرم هزار تا حرف بارم کنه 

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
2731
مگه عقد نیستین دیگه مادرتون حقی نداره نظر بده شما اختیارتون دست شوهرته راحت میتونه بیاد دنبالت هیچ ک ...

اختیارش دست خودشه. مگه گوسفنده که اختیارش از یه صاحب به صاحب دیگه منتقل بشه؟ چقدر عجیبین شما😯😯😯

اولا سیاست داشته باش پشت سر مادرت پیش شوهرت حرف نزن. بعدا نمی تونی جمعش کنی خودت پشیمون میشی.

من هیچی نگفتم خودش متوجه شد .. همیشه احترامشو نگه داشتم همیشه

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
والا کاش ماهم تازه عقد میکردیم نه فکری نه خیالی تورو خدا قانع باشید .ماماناهم زیاد ازاین حرفا میزنن ...

دقیقا منم ۸ ساله که ازدواج کردم... تازه دورم هستم ازش ولی گاهی وقتا یه حرفایی میزنه داغ میکنم...

2740

تحمل کن نهایت تا دو سه ماه دیکه میری سر خونه زندگیت. از طرفی شوهرت حق داره .اگه بتا باشه برقرنطینه دختر خاله ات هم نباید بیاد .ولی کاش شوهرت نمی فهمید دخترخاله ات اومده .

2706